Orlando Magic handlowali Aaronem Gordonem

5

Aaron Gordon cały czas jest zawodnikiem Orlando Magic, ale jeśli wierzyć doniesieniom Seana Deveneya z Heavy.com, jeszcze kilka dni temu przed trade deadline nie było całkowicie pewne, że tak pozostanie. Według dziennikarza, ekipa z Florydy aktywnie handlowała swoim skrzydłowym i była w kontakcie z kilkoma drużynami – wymienia tutaj między innymi Warriors, Timberwolves oraz Suns.

Anonimowe źródła Deveneya wskazują na to, że przygoda Gordona z Orlando może dobiec końca już za kilka miesięcy, ponieważ Magic są skłonni ponownie rozmawiać na temat wymiany swojego zawodnika i generalnie już teraz byli zadowoleni z tego, co mogliby otrzymać w zamian – prawdopodobnie wymiana pomiędzy Warriors i Wolves popsuła im szyki przed trade deadline.

Magic mają obawy co do tego, jak w dłuższej perspektywie może wyglądać współpraca Gordona na parkiecie z Jonathanem Isaacem. Dla zainteresowanych drużyn 24-letni Gordon może być ciekawym rozwiązaniem, nawet pomimo tego, że w tym sezonie zaliczył w podstawowych statystykach niewielkie spadki w porównaniu do ubiegłych dwóch lat. Jego przyjazny kontrakt – 34,5 miliona dolarów za kolejne dwa sezony gry może skłonić zespoły do rozmów z Magic.

81

KOMENTARZE