Leon Rose będzie nowym prezydentem New York Knicks

2

Masai Ujiri nie będzie ratował koszykówki w Nowym Jorku. James Dolan nie zdecydował się zawalczyć o ściągnięcie do siebie twórcy mistrzowskiej drużyny z Toronto. Zamiast tego postanowił szybko znaleźć następcę Steve’a Millsa i obrać kierunek jaki wcześniej wybrali Golden State Warriors czy Los Angeles Lakers. Nowym prezydentem New York Knicks zostanie jeden z czołowych agentów reprezentujących zawodników NBA.

Dolan oddaje dowodzenie w ręce Leona Rose’a.

Rose obecnie ma wśród swoich klientów takich graczy jak Joel Embiid, Karl-Anthony Towns, Devin Booker, Jaren Jackson Jr, Chris Paul, Carmelo Anthony czy Kyle Kuzma, o transfer którego Knicks niedawno pytali Lakers. Wcześniej reprezentował też Allena Iversona, źle wspominanego w Nowym Jorku Andreę Bargnaniego i przede wszystkim LeBrona Jamesa w pierwszych latach jego kariery, pomagając stworzyć Wielką Trójkę w Miami.

Razem z Rose’m do managementu Knicks ma dołączyć również William Wesley.

Wesley znany jest lepiej jako “World Wide Wes”. To interesująca i tajemnicza postać. Kiedyś mówiło się, że jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi w kuluarach NBA. Zwłaszcza przed pamiętną wolną agenturą w 2010 było o nim głośno i pisałem o tym wtedy na Czwartej Kwarcie.

27

KOMENTARZE

  1. Jakby nie było to Joel Embiid, Karl-Anthony Towns i Devin Booker to trójka gwiazdorów, która jest “likely”, żeby w najbliższej przyszłości poprosić / wymusić transfer, albo żeby poszły sources, że są niezadowoleni et cetera.

    Knicks znów mają plan!!!

    Lubię to: 16