Crowder i Hill trafią do Miami razem z Iguodalą, Heat pozbyli się Waitersa i Johnsona

7

Mamy nowe wieści w sprawie szczegółów transferu Andre Iguodali do Miami Heat. Shams Charania donosi, że razem z nim na Florydę przenoszą się również Jae Crowder i Solomon Hill.

To oznacza, że także Miami Heat oddają więcej graczy niż tylko Justise’a Winslowa. Na pewno będzie to Dion Waiters, ale to nie wystarczy, żeby finanse się zgadzały, więc prawdopodobnie w wymianie znajdzie się też James Johnson.

Update: Potwierdził to właśnie Woj. Transfer zawiera sześciu graczy:

Crowder i Hill są na kończących się kontraktach i byli w stałej rotacji Memphis Grizzlies. Waiters i Johnson  jak na razie rozegrali łącznie tylko 21 meczów, a mają jeszcze umowy na 2020/21.

Dla Johnsona to powrót do Memphis, gdzie spędził sezon 2013/14 jako niski skrzydłowy u boku Marca Gasola i Zacha Randolpha.

Na razie nie ma nowych wieści dotyczących rozmów Heat z Oklahomą City Thunder, ale można się domyślać, że nie udało im się dojść do porozumienia, bo w przewidywanym 3-stronnym transferze Crowder i Hill mieli trafić właśnie do OKC. Chyba, że Heat dogadali najpierw część z Grizzlies i teraz spróbują rozszerzyć tę wymianę włączając w nią Thunder.

Update: Woj donosi, że jest jeszcze czas na zrobienie z tego 3-stronnej wymiany, ale rozmowy na linii Heat-Thunder utknęły w martwym punkcie.

63

KOMENTARZE