Bradley Beal wściekły na sytuację w Wizards

6

Temat Bradleya Beala powraca do nas po dłuższej przerwie. David Aldridge z The Athletic donosi, że gwiazdor Washington Wizards jest niezadowolony z tego, co dzieje się w drużynie z Waszyngtonu:

Aldridge donosi, że Beal nigdy wcześniej nie był bardziej wkurzony na trudną sytuację Wizards. Czarę goryczy przelała podobno wyjazdowa porażka przeciwko Chicago Bulls, ale zawodnikowi generalnie ma nie podobać się to, w jaki sposób Czarodzieje potrafią przegrać praktycznie wygrane już spotkania – narzeka na brak ambicji w zespole.

Informacje dziennikarza w żaden sposób nie sugerują, że Wizards mogliby chcieć rozpocząć rozmowy o wymianie swojego najlepszego gracza. Więcej mówi się tutaj raczej o możliwości ściągnięcia do Waszyngtonu wartościowych role-playerów, którzy zdołaliby pomóc drużynie w zaatakowaniu ósmego miejsca w tabeli, które zagwarantuje im występy w playoffach.

Przed sezonem Beal uzgodnił dwuletnie przedłużenie z Wizards, co oznacza dla niego związanie się z organizacją do końca sezonu 22/23. 26-latek długo zwlekał z podpisaniem przedłużenia i ponoć zdecydował się na nie tylko przy zapewnieniu ze strony managementu, że drużyna będzie konkurencyjna.

101

KOMENTARZE