Luke Kennard i Langston Galloway na radarze Sixers

3

Joel Embiid z powodu operacji więzadła w lewej ręce będzie pozostawał poza grą w najbliższej przyszłości, a dla Sixers jego absencja, jak wiadomo oznacza dużą stratę. Nie powinny więc dziwić doniesienia Keitha Pompeya z Philadelphia Inquirer, który raportuje, że ekipa z Filadelfii będzie wyjątkowo aktywna przed lutowym trade deadline. Według dziennikarza, Sixers mają skupić się na dodaniu do składu “strzelca potrafiącego rozegrać piłkę” i w tym momencie wskazuje na dwóch zawodników Detroit Pistons – Luke’a Kennarda i Langstona Gallowaya:

Ponadto Sixers cały czas monitorują sytuację wolnego agenta Jeffa Greena, który został zwolniony przez Utah Jazz kilka tygodni temu.

Zarówno Galloway jak i Kennard to zawodnicy, którzy grożą rzutem zza łuku i w tym sezonie trafiają za trzy na poziomie 39%. Sixers najchętniej skupiliby się na osobie Kennarda, który rozdaje ponad cztery asysty na mecz, ale jednocześnie zdają sobie sprawę, że mogą nie dysponować assetami, które skłonią Detroit Pistons do wymiany młodego skrzydłowego.

51

KOMENTARZE