Hawks rozmawiają z Pistons o wymianie Andre Drummonda

2

Całkiem interesującymi doniesieniami podzielił się z nami kilka godzin temu Adrian Wojnarowski z ESPN. Według Woja, Atlanta Hawks i Detroit Pistons prowadzą rozmowy o wymianie, w ramach której Jastrzębie pozyskałyby z Motor City centra Andre Drummonda:

Porozumienie pomiędzy drużynami podobno nie jest jeszcze blisko, Pistons ponoć rozmawiają też z innymi drużynami, ale mimo wszystko jak na razie to Hawks wydają się być najbardziej chętni na pozyskanie najlepiej zbierającego zawodnika ligi.

Pistons stają w tym momencie przed dylematem – sezon raczej już mogą spisać na straty, w ostatnich dziesięciu spotkaniach zwyciężyli jedynie dwa razy. Wytransferowanie Drummonda może być dla nich ostatnia szansą na otrzymanie za niego jakichkolwiek assetów na przyszłość, ponieważ jeżeli zrezygnuje z opcji zawodnika na kolejny sezon, to w wakacje przetestuje rynek wolnych agentów i pewnie nie będzie skłonny na powrót do dołujących Pistons.

Drummond zalicza statystycznie najlepszy sezon w karierze, a w Atlancie liczą na to, że byłby dobrym uzupełnieniem młodego Trae Younga. Center notuje średnie na poziomie 17,6 punktów, 15,8 zbiórki i dokłada do tego 2 przechwyty i blisko 2 bloki na mecz.

64

KOMENTARZE

  1. dla Hawks całkiem sensowna opcja, dzisiaj nawet Boston skakał im po głowach na zbiórce, a jak Celtics zbierają lepiej od ciebie, to na prawdę jesteś w dupie
    Let’s go Kanter! Let’s go Theis!

    Lubię to: 6