Aron Baynes na radarze Los Angeles Clippers

2

Los Angeles Clippers bardzo chętnie widzieliby w swoim składzie Arona Baynesa, ale Phoenix Suns jak na razie nie chcą się rozstawać ze swoim centrem – tak w skrócie wyglądają doniesienia Erica Pincusa z Bleacher Report:

Center udowodnił swoją wartość w momencie kiedy musiał wejść w buty podstawowego centra Suns. Deandre Ayton na początku rozgrywek otrzymał karę 25 meczów zawieszenia, a Baynes podczas jego nieobecności, w 24 spotkaniach rozegranych w tym sezonie notuje średnio 13 punktów i 5,7 zbiórki.

Jak na razie rozmowy nie są zaawansowane, choć pojawił się już chociażby pomysł wymiany Ivicy Zubaca za Baynesa. Ekipa z Arizony jak na razie nie chce jednak rozstawać się z dobrze sprawującym się wysokim, ponieważ cały czas mają nadzieję na to, że uda im się rozpędzić i na koniec sezonu zameldować w playoffach – teraz do ósmego miejsca tracą jedynie 1,5 spotkania.

73
Poprzedni artykułTimberwolves nie mają w planach rozstania się z Karlem-Anthonym Townsem
Następny artykułZmarł były komisarz ligi David Stern

2 KOMENTARZE

  1. Zubac jest niezły i w wielu miejscach byłby mile widziany ale to melodia przyszłości, a Clippers są zbudowani by osiągać sukces w najbliższych latach.Ktoś taki jak Baynes bardzo by im się przydał, tym bardziej, że tam mają już kilku charakternych i skoncentrowanych na obronie gości.Według mnie taka wymiana byłaby z korzyścią dla obu stron.Suns mogliby nawet Ivice pchnąć dalej bo ma bardzo przyjemny kontrakt gdyby nie było miejsca dla niego i Aytona.

    Lubię to: 16
    • W 100% się zgadzam. Wydaje mi się też, że Baynes to jeden z nielicznych zawodników w lidze, który nie patrzy na swoje cyferki, nie obawia się bycia wziętym na plakat i kontestuje oraz lubi stare dobre masowanie. Plus ma bardzo fajny i aktywny fanklub :>

      Lubię to: 7