Nuggets otwarci na wymianę Malika Beasleya i Juancho Hernangomeza

3

Denver Nuggets w tabeli Konferencji Zachodniej utrzymują się tuż za plecami Los Angeles Lakers i zachowują tytuł kontendera nadany im przed sezonem, ale to nie oznacza, że ich skład pozostanie niezmieniony w najbliższych tygodniach. Shams Charania z The Athletic spieszy do nas z doniesieniami, według których Nuggets nakłaniają inne drużyny do składania ofert za ich dwóch młodych zawodników – Malika Beasleya i Juancho Hernangomeza:

Według raportów Shamsa, ekipa Bryłek jak na razie żąda zbyt wiele za swoich graczy i pomimo zapytań ze strony innych zespołów, nie rozpoczęły się żadne poważne rozmowy. Istnieje przekonanie, że Nuggets obniżą wymagania wraz z upływem czasu i zarówno Beasley jak i Hernangomez zagrają w tym sezonie w innych barwach.

Obaj wspomniani zawodnicy w październiku odrzucili oferty przedłużenia kontraktu od Nuggets i w wakacje 2020 zostaną zastrzeżonymi wolnymi agentami. Młodzi gracze będą mogli liczyć na zainteresowanie ze strony klubów NBA, dlatego jeżeli Bryłki nie widzą dla nich przyszłości w swojej drużynie, lutowe trade deadline będzie dla nich ostatnim momentem, aby być może nie oddawać ich za darmo za kilka miesięcy.

51

KOMENTARZE

  • Hot take to nie jest.Kontrakt Harrisa by musiał iść na pewno,do tego myślę że dwa picki,ktoś z dwójki Beasley Hernangomez i wszystko może rozbić się o to czy Denver odda Portera.Natomiast nie wiem czy ta oferta na tyle powali Griffina by nie poczekał do draftu.Wartość Jrue się raczej nie zmieni a Pels się nigdzie nie spieszy.

   Lubię to: 2
   • A co do samego Beasleya to idealnie by pasował do Grizzlies, Hawks, Timberwolves, Knicks. Myślę że słabszy zespół gdzie dostanie minuty i rzuty dobrze mu zrobi. Historia jak z Oladipo to nie będzie, ale 2/3 z catch&shoot trójkąt, grą w transition, potencjałem w obronie o ile Denver nie miało jakiejś zaporowej ceny to dziwię się że już wcześniej ktoś go nie podebrał.

    Lubię to: 0