Między Rondem a Palmą (833): Mam już 6 lat

33
fot. Oskar Pilch

Dziś w Palmie rozmawiamy o proteście Houston Rockets, sytuacji Warriors i zakopujemy jak się okazuje nie drugi, ale już czwarty team w tym sezonie. Sprawdzamy czy jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, kto jest perłą League Passa i co w weekend.

Dziękujemy pięknie za to, że nas słuchacie, zwłaszcza tym, którzy są z nami od sześciu bardzo długich lat:) #SłuchamMRAPwPiątek

 

60

KOMENTARZE

 1. Gratulacje i podziękowania za te fajne 6 lat!
  Ja słucham głównie podczas biegania lub jazdy samochodem. Czasu mało, więc często jest to wieczorna pora a zdarzają się nawet 1-2 dniowe opóźnienia. Ale słucham zawsze, od samego początku, od small-talku. Tak jak Panowie nade mną, UWIELBIAM tematy pozakoszykarskie. To esencja Palmy!
  Jak już to robiłem przy poprzednim jubileuszu, nieśmiało podpowiadam, że na 1000 Palmę fajnie byłoby zrobić jakiś zlot, spotkanie itp. Mój Kraków jest dobrym miejscem na tego typu inicjatywy – nie musicie dziękować za podpowiedź :) Może nawet lepiej, że ten jubileusz wypadnie trochę później niż w grudniu. Łatwiej taki pomysł będzie zorganizować ;)

  Lubię to: 11
 2. Gdzie są Impresje z pod mostu do Ch … laski lukrecji ? Ciężko mi się słucha rozmowy o D.Greenie, ale z miłą ochotą bym o tym poczytał :)
  6 rok na 6 graczu 6 grudnia ! Demonicznie ! Gratulacje ! :D

  Lubię to: 3
 3. Lista Przebojów Programu 3 to obecnie Notowanie nr 1975
  z dnia 6 grudnia 2019 r.
  Nadawana jest od 24 Kwietnia 1982 roku.
  W latach 2007 – 2010 byliśmy wszyscy świadkami zawirowań personalnych w tym radiu jak również wśród jej prowadzących.

  Lubię to: 1