Zawodnicy szóstego tygodnia rozgrywek

8

Wypełniony meczami listopad już za nami, wkrótce poznamy pierwszych w tym sezonie Zawodników Miesiąca, tymczasem liga NBA po raz szósty wybrała w bieżących rozgrywkach graczy, którzy zasłużyli na nagrodę Player of the Week. Wybór w Konferencji Wschodniej był prosty i zwyciężył Giannis Antetokounmpo, natomiast na Zachodzie wyróżnienie nieco zaskakuje. Bo kto spodziewał się, że po blisko pięciu latach ponownie powędruje w ręce Carmelo Anthony’ego:

Giannis poprowdził Bucks do czterech zwycięstw, a w sumie jego drużyna nie przegrała już w ostatnich 11 meczach. Lider drużyny z Milwaukee notował w minionym tygodniu średnie, do których zdążył nas już w tym sezonie przyzwyczaić – 34,8 punktu, 11,3 zbiórki i 4 asysty.

Melo w trzech spotkaniach rozegranych dla Blazers w ostatnich siedmiu dniach zaliczał 22,3 punktu, 7,7 zbiórki i 2,7 asysty. Ekipa Terry’ego Stottsa zaliczyła trzy zwycięstwa, dwukrotnie pokonując Chicago Bulls i raz Oklahoma City Thunder.

71

KOMENTARZE

  • to wszystko PR. ot taka klamerka American dream. biedny niechciany Melo wraca po rocznej przerwie. łatwy terminarz 3W, zaprezentował się solidnie to dajmy mu POTW :)

   Za chwilę cała historia może się skończyć…

   Lubię to: 14
    • sorry, nie chcę być chamem, ale z dupy komentarz i z dupy nagroda. Zamiast walczyć o mistrzostwo dajmy wszystkim participation trophy i trzymając się za ręce śpiewamy psalmy. Bo sport, koszykówka powinna być miłością a nie rywalizacją. Nieważne, że inni gracze grali lepiej i bardziej zasłużyli swoją grą. Dajmy Melo, jaka miła historia.

     Lubię to: 12
     • O ktory to gracz na zachodzie gral tak zdecydowanie lepiej w ostatnich 7 dniach?

      Lubię to: 2