Bradley Beal ostrożnie podchodzi do kwestii przedłużenia z Wizards

2

W dniu dzisiejszym minęły trzy lata odkąd Bradley Beal podpisał pięcioletnią umowę z Washington Wizards, dlatego ekipa Czarodziejów mogła zaproponować swojemu zawodnikowi maksymalne przedłużenie kontraktu. Informacje sprzed kilku dni potwierdziły się i według Davida Aldridge’a z The Athletic Wizards oficjalnie złożyli ofertę licząc na to, że Beal będzie chciał przedłużyć karierę w Waszyngtonie o kilka lat:

Beal tymczasem potwierdza swoje przywiązanie do organizacji i do miasta, ale jednocześnie zaznacza, że zastanawia się nad kierunkiem w jakim zmierzają Wizards. Zawodnik będzie szeroko omawiał kwestię przedłużenia umowy z managementem, ale pomijając nawet aspekt nieciekawej sytuacji, w której znajdują się Wizards, warto zwrócić uwagę na finanse. Aldridge przypomina, że Beal będzie mógł podpisać znacznie bardziej lukratywne przedłużenie, o ile po kolejnym sezonie znajdzie się w jednej z piątek All-NBA. Już to powinno wystarczyć, aby Beal bardzo ostrożnie zachowywał się w kwestii deklaracji pod nową umową.

98

KOMENTARZE

  1. Coś szybko mi minęły te 3 lata od podpisania ostatniej umowy, kiedy był olbrzymim znakiem zapytania w kontekście zdrowia. Decyzja pewnie będzie podyktowana tym, jak jego ciało się czuje, a to wie tylko on sam. Może wtopić jak nie weźmie, ale z drugiej strony pokazałby tym olbrzymią pewność siebie. Kibicuję rozwiązaniu nieprzedłużania teraz i zagraniu kozackiego sezonu :)

    Lubię to: 1