Kyle Korver będzie teraz rzucał z podań Giannisa

1

Kyle Korver zabiera swój fenomenalny shooting, ale i rozterki dotyczące zakończenia kariery do Milwaukee.

Jeden z najlepszych shooterów NBA będzie dziabał z dystansu dla zespołu, który już w poprzednim sezonie był na 2. miejscu w NBA w próbach za trzy (38.2) – dowiedział się niezłomny Adrian Wojnarowski.

Korver podpisze jednoroczny kontrakt za 2,6 mln dolarów, czyli minimum dla weteranów. Woj dodał, że na końcu wybierał między Bucks a Philadelphia 76ers. Ostatecznie przesądziła wspólna historia Korvera i Mike’a Budenholzera z pięknych czasów w Atlancie.

Jeszcze przed dwoma dniami pojawiły się doniesienia Shamsa Charanii o tym, że Bucks spotkają się w czwartek z J.R’em Smithem. Wygląda jednak na to, że był on zabezpieczeniem dla Bucks na wypadek gdyby Korver wybrał grę w 76ers.

38-letni Korver już przed rokiem zastanawiał się nad zakończeniem kariery. Związane było to ze śmiercią jego brata i ciągłymi problemami ze stopą. W listopadzie zeszłego roku Korver został przehandlowany z Cavaliers do Utah Jazz. Zaczął z impetem, ale sezon kończył zmagając się ze stłuczoną kością w kolanie. 19 czerwca został przehandlowany do Memphis Grizzlies, a stamtąd 3 lipca trafił do Suns, którzy niespełna dwa tygodnie temu wykupili jego kontrakt.

105

KOMENTARZE