Jabari Parker podpisał kontrakt z Atlanta Hawks

7

Jabari Parker do dzisiejszego dnia pozostawał bez klubu i jako wolny agent szukał dla siebie drużyny, która da mu jeszcze jedną szansę na choćby częściowe odbudowanie renomy w NBA. Udało mu się to dopiero kilkadziesiąt minut temu, kiedy to zawodnik doszedł do porozumienia z Atlanta Hawks w sprawie dwuletniej umowy:

Według Shamsa Charanii z The Athletic dwuletni kontrakt zapewni skrzydłowemu 13 milionów dolarów, a drugi rok będzie w tym wypadku opcją gracza.

Rok temu Parker podpisał dwuletni kontrakt z Chicago Bulls, ale w trakcie sezonu został wymieniony do Washington Wizards, a drugi rok o wartości 20 milionów dolarów był opcją drużyny, dlatego drugi numer Draftu 2014 musiał szukać dla siebie nowego zespołu jako wolny agent.

46

KOMENTARZE

   • Male rynki musza przeplacac – widac jeszcze w niego wierza

    BTW Alez ten draft 2014 okazal sie spierdoliną: Wiggins, Jabari, Aaron Gordon, Smart, Randle, Exum – jezusiu ile wtedy bylo hypu!

    Lubię to: 15
    • Jak sobie człowiek przypomni, że ten draft stawiano na równi z rocznikami 84′ 96′ i 03′ to wypada się jedynie uśmiechnąć.Miał być nowy Blake Griffin, T-Mac, Klay Thompson, Chris Bosh,Paul Pierce, Hakeem a dziś loterię ratuje tylko typ z Afryki, który nie wiadomo czy nie ma 30 lat.Nie wiem czy w jakimkolwiek innym roczniku tak mocno przestrzelono z hypem.

     Lubię to: 3
    • Niby tak, ale jednak kilku fajnych graczy sie znalazlo:
     Jolic, Nurkić, Embid, Capela, Saric czy Bogdanovic, zastanawiajace, ze wszyscy spoza USA :)

     Lubię to: 1