Flesz: To może być ostatni mecz Kawhi’a w Toronto

17
fot. Newspix.pl

Jeżeli wszystko skończy się dzisiaj, to co ludzie zapamiętają z ery Kawhi’a Leonarda w Toronto? Jego mecz nr 4 w Wells Fargo Center, jego śmiech?

Po wielkiemu cichu Leonard może w lipcu opuścić kanadyjskie roztopy i przenieść się do wysychającej, rodzinnej Kalifornii. W styczniu Leonard za bagatela 13 mln dolarów kupił urządzoną w toskańskim stylu posiadłość w hrabstwie San Diego. Wg L.A. Times na terenie ranczo obejmującego 53 km kwadratowe są korty tenisowe, kino, baseny i „10,5” łazienek. Czy widziałeś jak wygląda front? Zaznajomiony z Google Maps kibic Raptors przypomni ci, że to aż trzy godziny drogi od Playa Vista, gdzie swoje treningi mają Clippers. Nie licząc korków. Powie ci też, że tak ekonomiczny w ruchach, introwertycznie odcinający się od szumu, a-do-b-do-c charakter wydał właśnie 13 mln dolarów na dom, w którym planuje mieszkać tylko przez cztery miesiące w roku.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. Czy Jojo już po śniadaniu ? Wiadomo jakie posiłki dzisiaj spożyje ?
  Czy będzie znów sraczunia ?
  Czy otrzymał profilaktycznie stoperan?

  Bo kurs 3.0 jest na prawdę kuszący.

  Lubię to: 23
 2. „Zaznajomiony z Google Maps kibic Raptors przypomni ci, że to aż trzy godziny drogi od Playa Vista, gdzie swoje treningi mają Clippers.”

  A helikopterem?

  Lubię to: 10