Grizzlies zwolnili J.B. Bickerstaffa z funkcji trenera

2

To nie był dobry dzień dla trenerów w naszej ulubionej koszykarskiej lidze. Kilka godzin temu z posadą trenera Sacramento Kings pożegnał się Dave Joerger, a teraz w jego ślady idzie J.B. Bickerstaff, który został zwolniony z funkcji coacha w Memphis Grizzlies – to doniesienia niezawodnego Adriana Wojnarowskiego z ESPN:

Bickerstaff przejął drużynę Miśków na początku batalii 17-18, po tym jak organizacja zwolniła Davida Fizdale’a po pierwszych 19 spotkaniach. Przez półtora roku trener zaliczył bilans 48-97 i nie udało mu się wprowadzić drużyny do fazy playoff.

Organizacja z Memphis ogłosiła również zmiany kadrowe w swoim biurze. Dotychczasowy Generalny Menedżer Chris Wallace przejmie departament scoutingu, vice-prezydent John Hollinger został przesunięty do roli specjalnego doradcy, natomiast Jason Wexler zajmujący się do tej pory stroną biznesową organizacji będzie teraz piastował funkcję prezydenta.

Shams Charania z The Athletic dodaje, że dla Bickerstaffa zwolnienie mogło się okazać niespodzianką, zważywszy na to, że jeszcze kilka godzin temu przeprowadzał on z zawodnikami spotkanie dotyczące planów na przyszłość i ulepszenia zespołu:

40

KOMENTARZE

  1. Wybaczcie za offtop, ale czy te macie problem z League Passem po aktualizacji, że nie da się przewijać meczu strzałkami na klawiaturze? Używałem klawiatury, aby przesuwać o 10 sekund do przodu, a teraz nie chce mi to hulać.

    Lubię to: 0