Koniec sezonu dla Brandona Ingrama

7

Los Angeles Lakers przy pomocy oficjalnego komunikatu poinformowali, że Brandon Ingram nie wystąpi już w tym sezonie w żadnym spotkaniu. U młodego zawodnika Jeziorowców zdiagnozowano zakrzepicę żylną w prawym ramieniu:

Ingram opuścił dwa ostatnie spotkania swojej drużyny właśnie z powodu bólu w ręce. Komentatorzy przekonują, że ze zdiagnozowaną u zawodnika przypadłością nie ma żartów i niezbędne jest w tym przypadku leczenie – koniec występów  dla Ingrama nie ma być w żaden sposób powiązany z tym, że Lakers nie są już w stanie wywalczyć awansu do fazy playoff.

Ingram w swoim trzecim sezonie na parkietach NBA zaliczał najlepsze w karierze 18,3 punktów i dokładał do tego 5,1 zbiórki i 3 asysty.

68

KOMENTARZE

  • Moja pierwsza myśl była taka sama. Druga, że oby nie i mógł dalej grać, a trzecia, że nie tylko Lebron ale i Lakers mogą wkrótce żałować tego kontraktu. Oczywiście sportowo, bo finansowo opłaca się obu stronom bez względu na wyniki.

   Lubię to: 3
  • Lakers nie są tak głupi, by używać jako wymówki przypadłości, która stawia taki znak zapytania na przyszłości BI, i torpeduje jego wartość transferową.

   Lubię to: 8
    • Oj, to już musiałaby być jakaś solidna teoria spiskowa, głęboka konspiracja, całość nie jest na rękę BI (mniej kasy dostanie a przedłużenie się zbliża), więc rozumiem że kasę dostanie pod stołem, dodatkowo, Lakers by mieli duży problem by ubezpieczyć jego nowy kontrakt. To już grubszymi nićmi tkane spiski niż MJ i kara za hazard :P.

     Lubię to: 0