Wake-Up: Wielki powrót Klay’a w (prawie) blowoucie na Nuggets, Rockets wygrali po raz siódmy z rzędu

8

Klay Thompson wrócił do gry po dwóch meczach przerwy tak jakby nigdy nie przestał grać i minuty Nikoli Jokica zostały w piątek w Oakland zniszczone (był -29).

Borykający się z bólami prawego kolana Thompson aż 27 ze swoich 39 punktów zdobył już do przerwy, a (45-20) Golden State Warriors mieli w kluczowej, pierwszej połowie dwa potężne runy na jej początku i końcu, przełamane tylko przez pierwszą od tygodni znakomitą dyspozycję ławki rezerwowych Nuggets.

Poprzedni artykułFlesz: Lakers, tak jak typowałem, nie awansują do playoffów