Dennis Smith Jr. wraca do Dallas Mavericks

0

Wygląda na to, że nieporozumienia na linii Rick Carlisle – Dennis Smith Jr. zostały wyjaśnione, ponieważ według najnowszych doniesień Shamsa Charanii z The Athletic, zawodnik wraca do drużyny i powinien być gotowy do gry już na wtorkowy mecz przeciwko Los Angeles Clippers:

Według Charanii obaj panowie odbyli długą rozmowę telefoniczną, w której wyjaśnili sobie wszystkie dzielące ich sprawy. Trener Mavs miał ponoć przeprosić swojego zawodnika za całą sytuację i wyraził żal, że doszło do niej w jego drużynie. Carlisle w imieniu całej organizacji dał Smithowi do zrozumienia, że przezwyciężą razem wszelkie trudności i będzie on mógł stać się ważną częścią drużyny.

DSJ pozostawał poza grą od 7 stycznia – oficjalnie z powodu choroby, jednak przecież głośno mówiło się o tym, że Mavericks aktywnie szukają dla niego wymiany, ponieważ nie pasuje on na parkiecie do ich najnowszej gwiazdy Luki Doncića. Najbardziej zainteresowani Smithem byli podobno Phoenix Suns i Orlando Magic, ale na ten moment wydaje się, że będą musieli zaprzestać swoich starań, gdyż Smith nie jest już brany pod uwagę jako kandydat do opuszczenia Dallas.

39