Kings rozmawiają z Knicks o wymianie Kantera

7

Sacramento Kings i New York Knicks prowadzą rozmowy w sprawie wymiany niezadowolonego ze swojej roli w Nowym Jorku Enesa Kantera – to najnowsze twitterowe doniesienia Adriana Wojnarowskiego z ESPN:

Narzekający na swoje malejące minuty Kanter miałby powędrować do Kings za Zacha Randolpha, który w tym sezonie nie rozegrał ani jednej minuty – obaj zawodnicy znajdują się obecnie w ostatnich latach swoich umów. Na razie obu stronom nie udało się osiągnąć porozumienia, ponieważ Kings pragną włączyć w wymianę również inne schodzące kontrakty, chociażby Kostę Koufosa czy Imana Shumperta, jednak do takiej operacji może być potrzebna trzecia drużyna.

Wojnarowski zauważa, że dla obu zespołów wymiana może mieć sens. Kings otrzymują kolejnego gracza, który wzmocni ich skład, natomiast Knicks pozbywają się narzekającego Kantera, a w zamian i tak otrzymują zawodnika, który w wakacje zostanie wolnym agentem. Choć w przypadku 37-letniego Randolpha free agency zapewne bardzo szybko może zamienić się w koszykarską emeryturę.

40

KOMENTARZE

  1. Zach Randolph grający ostatni mecz kariery w MSG, schodzący ostatni raz z boiska przy owacji na stojąco od Spike’a Lee, James Dolan placzacy w swojej lozy z transparentem “I <3 ZACH"

    Lubię to: 14
      • Enes nie dostaje minut bo Knicks chcą rozwijać młodych i im dać więcej minut plus nie zależy im na wygranych. Stoją w kolejce do draftu. A kanter chce więcej minut, chce wygrywać. Stad moje pytanie, zastanawia mnie skąd takie połączenie ??

        Lubię to: 0