Wake-Up: Kawhi słyszał „MVP!”, Raptors wygrali z Celtics, Pelicans mają 280 punktów po dwóch meczach

4
fot. AP Photo

Kawhi Leonard wrócił i to wrócił jako samiec alfa, Jimmy Butler odpowiedział kibicom w Minnesocie najlepiej jak mógł, z kolei w Milwaukee ci Bucks wreszcie grają tak jak przez lata tego chcieliśmy.

Golden State Warriors dodali sobie jeszcze jedną piękną historyjkę, a New Orleans Pelicans póki co fruuuuuną przez NBA i nikt nie może ich zatrzymać. Pelicans w dwóch meczach zdobyli 280 punktów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Zapowiada się ciekawy pierwszy weekend sezonu. Butler gra, a co z Townsem?
Następny artykułPo 24 latach nie będzie już maskotką Jazz

4 KOMENTARZE

  1. Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o Butlera. Z jednej strony nie rozumiem tej chęci odejścia i uważam ją za mało profesjonalną. Z drugiej strony szalenie imponuje mi profesjonalne podejście, które widać na parkiecie. Jeden wielki mindfuck.

    Lubię to: 11
  2. Co myślicie o ruchu all in Raptors czyli pozyskaniu Butlera z Wolves? Oddajac np Litwina i OG? Wiadomo ze po roku Kawhiego i JB mogło by już nie być w Kanadzie. Ale gdyby np dostali sie do finałów mogloby to ich przekonać do pozostania w Toronto. Wiadomo ze raczej Toronto tak nie zaryzykuję ale co o tym myślicie? Dla tekiej drużyny jak Raptors taki jednorazowy występ w finale a kto wie moze i mistrzostwo byłoby czym legenardyn. Czy lepiej dla takiego klubu zawsze być 5/6 siła w NBA i mieć pełne trybuny.

    Lubię to: 8