Derrick White wypada z gry na kilka tygodni

2

Kolejne kiepskie wieści na temat zdrowia zawodników San Antonio Spurs. Dejounte Murray straci cały sezon z powodu zerwanego ACL’a, Lonnie Walker IV wróci do gry najwcześniej za dwa miesiące, a teraz również drugoroczniak Derrick White będzie zmuszony pauzować przez minimum sześć tygodni:

24-letni White doznał kontuzji lewej stopy na jednym z ostatnich treningów – naderwanie rozcięgna podeszwowego to nieprzyjemna kontuzja, lubiąca nawracać i powodująca kłopoty z bieganiem.

Update: Spurs w oficjalnym komunikacie nie podali możliwego terminu powrotu White’a, natomiast Gregg Popovich po tym jak początkowo mówił o 6-8 tygodniach, potem powiedział, że mogą to być 2-4 tygodnie. W przyszłym tygodniu powinno być wiadomo jak długo to potrwa.

W związku z niedawną kontuzją Murraya, White miał przejąć część jego minut na parkiecie i powoli przyzwyczajać się do większych obowiązków. Zamiast tego, San Antonio Spurs na ten moment zostają z dwoma zdrowymi rozgrywającymi – Pattym Millsem oraz pozostającym na niegwarantowanym kontrakcie Nickiem Johnsonem.

Poprzedni artykułPat Riley nazwał Toma Thibodeau skur**synem i odłożył słuchawkę
Następny artykułTerry Rozier nie podpisze przedłużenia z Celtics

2 KOMENTARZE

  • And here I am Wojtus… Did I ever said that DJM injury is Gasol’s fault? No I never said that Wojtus, what I said was that since Gasol joined this organisation everything seems to be going down the hill.
   #klatwaGasola
   BTW when you watch a game you should also look at what’s going on off the court, like how Gasol/KAWHY relationship looked like.
   Regards to fanboy.
   :)

   Lubię to: 4