Jimmy Butler zwołał zebranie zawodników Wolves

8

Historia Jimmy’ego Butlera w Minnesocie pisze się na naszych oczach. Kilkadziesiąt godzin po bezmała legendarnym już treningu zawodnika, mamy kolejne doniesienia w tej sprawie – choć trzeba zaznaczyć, że zostały one od razu podane w wątpliwość.

Patrząc według szeregu zdarzeń – Shams Charania z The Athletic poinformował na Twitterze, że Butler zwołał zebranie tylko dla zawodników ekipy Wilków:

Podczas zebrania starał się pokazać kolegom z drużyny swój punkt widzenia na całą sytuację związaną z wymianą i na zachowanie managementu w tej sprawie. Wyjaśniał, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, to będzie walczył razem z nimi na parkiecie i bez wyjątku dawał z siebie wszystko.

Zatem co w kwestii wątpliwości związanych z raportami Charanii? Otóż podstawowy rozgrywający Timberwolves Jeff Teague w kilkanaście minut po doniesieniach dziennikarza, osobiście odniósł się do nich na Twitterze, nazywając je bez ogródek „fake news”:

Wedłg Teague’a w zespole Wilków nie było żadnego zebrania, a cała historia to tylko dziennikarskie wymysły. Jednocześnie Butler potwierdził Rachel Nichols z ESPN, że zebranie się odbyło… Komu wierzyć? Jak żyć?

Poprzedni artykułFantasy 6G – podstawy podstaw
Następny artykułMilwaukee Bucks zwolnili Shabazza Muhammada

8 KOMENTARZE

  1. Jeszcze tydzień temu Drama Butlera była taka… nijaka. Ale sam zainteresowany zadbał o spektakl. Najpierw The Trening i wszyscy poczuliśmy, że kamery League Passa powinny być na takim treningu. Teraz po rzekomym zmieszaniu swoich kolegów z drużyny z gównem zrobił The Meeting! To że JB ma jaja, to było wiadomo, to czy ma jakieś hamulce już pewne nie jest. No i żal mi tylko tych miękkich kaczuszek, które przyszły na The Meeting, po wcześniejszym ich zgnojeniu na The Treningu. Jeżeli byli tam KAT i Wiggins, to rzeczywiście mentalnie są tam gdzie JB cały czas twierdził! Brak odpowiedzi i postawienia się na The Treningu to jedno ale taka służalczość i posłuszność na skinienie palca JB to drugie!

    Lubię to: 3
  2. A za niecały tydzień już The Match – już widzę jak Butler napompowany rzuca Spurs 48 pktów krzycząc co chwila do ławki „YOU NEED ME YOU SEE!! MVP!!”, zabiera Wigginsowi zbiórki, przez co ten kończy z 1 zbiórką w garbage time, żeby trener nie krzyczał, nie pozwala KAT’owi rzucać za trzy sam oddając 17 trójek. Ah to będzie mecz.

    Lubię to: 7