Rockets nie oddadzą P.J. Tuckera w wymianie za Butlera

7

Rozmowy pomiędzy Minnesota Timberwolves i Miami na temat wymiany Jimmy’ego Butlera znalazły się w impasie – Wolves zażądali w weekend zbyt wiele i negocjacje posypały się. Sam zawodnik wrócił do Minnesoty, aby tam wspólnie z innymi graczami Minny przygotowywać się do nadchodzącego sezonu, podczas gdy w tym czasie Scott Layden i  Tom Thibodeau cały czas starają się znaleźć wymianę dla swojego gwiazdora(jesteś w stu procentach zaangażowany Tom?).

Według Stefano Fusaro z ESPN Wolves zgłosili się wczoraj do Hoston Rockets, którzy od początku Butler – dramy wydają się być zainteresowani niezadowolonym zawodnikiem Minnesoty. Ligowe źródła Fusaro potwierdzają, że i tym razem Timberwolves zażądali zbyt dużo:

Wilki oczekiwali Erica Gordona, P.J. Tuckera oraz pierwszorundowego picku w Drafcie, na co nie zgodzili się włodarze Rakiet. Według doniesień Fusaro, Tucker jest absolutnie poza zasięgiem Wolves i nie zostanie włączony w wymianę.

W poniedziałek właściciel Rockets Tilman Fertitta przekonywał, że z ogromną radością przywitają pochodzącego z Houston Butlera w swojej drużynie, ale tylko wtedy, jeżeli cena będzie odpowiednia – póki co nie jest.

Poprzedni artykułJimmy Butler (z hukiem) wrócił na treningi w Minnesocie
Następny artykułWake-Up: Trening z Jimmy’m. Game-winner Trae Younga. Lonzo Ball wrócił do gry

7 KOMENTARZE