Fantasy 6G: Chcesz zagrać? Są wolne miejsca

11
fot. Internet

Panie i Panowie, w procesie organizowania naszych lig Fantasy 6G znalazło się trochę wolnych miejsc w trzech z pięciu tzw lig okręgowych, czyli w ligach eliminacyjnych.

Terminy draftu tych trzech lig są już ustalone, miejsca wolne:

Piątek 21:15

Sobota 09:00

Niedziela 21:15.

Jeśli chciałbyś się w ostatniej chwili zgłosić, napisz na redakcja@szostygracz.pl i podaj, w którym z tych terminów chcesz draftować.

W drugim roku naszych rozgrywek mamy Ekstraklasę, Pierwszą Ligę i 5 lig „Okręgowych”. Natomiast w trzecim roku oprócz Ekstraklasy będą dwie Pierwsze Ligi, więc w nadchodzącym sezonie będzie więcej awansów z „Okręgówek”. Także zachęcamy. Staszu i tak wszystko wygra, ale przynajmniej można sobie pograć o drugie miejsce.

47

Poprzedni artykułDniówka: Suns bez GM’a. Spurs bez rozgrywającego. Wzrost liczby fauli w preseason
Następny artykułKajzerek: Scorekeeper

11 KOMENTARZE

 1. Dobra, przy okazji mam pytanie. Czego używać od kiedy darmowy basketballmonster jest kompletnie bezużyteczny? FBNinja jest trochę lepszy ale dalej zdecydowanie za mało jest możliwości filtrowania danych z poprzedniego sezonu. Czy jednak będę musiał zrobić jakiegoś excela dla tej jednej ligi na sezon? Pomocy!

  Lubię to: 2
  • Ja od lat jade tylko excelem, te wszystkie mostery, ninje itp zabieraja mi fun z gry. Sprawdzam sobie rozne projekcje, dziele sobie indywidualnie na tiery wg wyczucia, i samemu szacuje kogo chce i kiedy. Na koniec zaznaczam kogo nie chce i gotowe. Wszelkiego rodzaju narzedzia pokazujace real time value roznych kategorii robi z zabawy mechaniczne odbebnianie draftu.

   Lubię to: 3
 2. Mam pytanie I prośbę o pomoc zarazem.

  Zgodziłem się zagrać w fantasy z „kolegami” z pewnego amerykańskiego forum.

  Gram w fantasy już kilka lat ale zawsze w roto.
  Amerykanie lubią jednak prosto i na solo więc razem z pewnym Australijczykiem zostaliśmy przegłosowani (2-10) – i będziemy rywalizować w formacie h2h (tygodniowym) 9kat.

  Draft standardowy-wężykowy.

  Czy mógłby ktoś dać jakieś tipy -jak draftować (czy skupiać się na 5 kat).
  Rozumiem,że w tygodniowym formacie warto dobierać interesujących waiversów, którzy grają więcej meczów w danym tygodniu?

  Proszę o pomoc!

  Lubię to: 0