Wake-Up: Kontuzje w San Antonio. Melo na ławce. Butler cały czas w Minny

9
fot. YouTube

Jimmy Butler był już jedną nogą w Miami w miniony weekend. Transfer był niemal dogadany, Miami Heat ustąpili godząc się na włączenie Josha Richardsona, trzecia drużyna była też zaangażowana, ale Minnesota Timberwolves na finiszu chcieli dostać jeszcze więcej i wszystko się rozsypało. Tom Thibodeau albo jest tak twardym negocjatorem, albo rzeczywiście nie chce oddać swojego gwiazdora i tylko gra na czas. To jednak nie pomoże mu przekonać Jimmy’ego, który podobno jest tylko coraz bardziej sfrustrowany działaniami managementu Wolves.

Atlanta @ Oklahoma City 94:113 (Len 18 – Schroder 20)
Houston @ San Antonio 108:93 (Harden 21 – DeRozan 22)
Milwaukee @ Minnesota 125:107 (Antetokounmpo 21 – Towns 33)
Utah @ Portland 123:112 (Mitchell 21 – Lillard 23)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKolejne negocjacje w sprawie Butlera zakończone fiaskiem
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (679): Śmierć, podatki i Krzysztof Piątek

9 KOMENTARZE

  1. „Widzimy w komentarzach, że niektóry z Was mają kłopot z odtwarzaniem wideo, sprawdzamy to.”
    U mnie problem ze streamable spowodowany był przez uBlocka. Natomiast ramki twittera zawieszały się przez jakieś inne „deweloperskie: wtyczki. Polecam każdemu, kto napotyka na te problemy, sprawdzenie jak to u niego wygląda w trybie incognito.

    Lubię to: 7
  2. Odnośnie odtwarzania wideo. Jest jakiś dziwny problem i dotyczy to chyba niektórych formatów. Na tablecie czasami udaje mi się odtworzyć filmik (po kilkukrotnym szybkim klikaniu raz za razem, zaczyna się ładować) a czasami nie mimo wielu prób. Na telefonie odtwarzają się normalnie, bez problemów. Oba urządzenia na iOS.

    Lubię to: 0