Między Rondem a Palmą (679): Śmierć, podatki i Krzysztof Piątek

7
autor: Oskar Pilch

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie oczywiście o tym czy Adamek był szybki, więc po raz osiemdziesiąty ósmy opowiadam w Palmie jak to jadłem obiad razem z Tomkiem i moją matką. zNYK za to prowadzi nas do optymizmu związanego z New York Knicks i piłkarską reprezentacją Polski, która wraca do gry w tym tygodniu.

Sprawdzamy czy Minnesota jest żenująca, a drama Jimmy’ego Butlera męcząca, który z nas oglądał na żywo mecz preseason Atlanty Hawks i dlaczego nikt nie je nachos na Klerze.

Wyjawiamy jedną trivia-informację, która już przydaje się w kółkach na wszelkich pseudobarowych prywatkach. Prawie zakładamy się ile meczów zagra w tym sezonie Luka Pączić.

[wpdm_file id=679] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Kontuzje w San Antonio. Melo na ławce. Butler cały czas w Minny
Następny artykułTypy na sezon 2018/19: Los Angeles Clippers

7 KOMENTARZE

  1. Też jestem za tym, żeby Miami wyciągnęło Butler’a. On idealnie pasuje do tych fizycznych, twardo grających i gryzących parkiet Heat. Spoelstra z Jimmym w składzie mógłby namieszać w PO. W sezonie regularnym 4/5 miejsce na wschodzie wydaje się być wtedy jak najbardziej realne.

    Lubię to: 4
  2. Taka prośba do ZNYka. Ja rozumiem, że jeśli mówi się o graczu 18-20 letnim i używa się sformułowania „chłopak”, no dobrze, ok. Ale mówić o mężczyźnie 41 letnim chłopak, i nie chodzi, że dotyczy boksera Adamka to tak trochę wieje nie powiem czym… Taka słaba maniera.

    Lubię to: 1