Wake-Up: Coraz większe zamieszanie w Wolves. Pierwszy dzień treningów

12
fot. Icon Sportswire / Newspix.pl

Po Media Day przyszedł czas na pierwszy dzień treningów, ale w Minnesocie był to również kolejny dzień zamieszania wokół Jimmy’ego Butlera.

1) Kiedy Glen Taylor zlecił swojemu managementowi aktywne szukanie wymiany mogło się wydawać, że sytuacja nieco się wykrystalizowała i jest już przesądzone, że Butler zostanie wkrótce przehandlowany. Jednak wygląda na to, że z każdym dniem chaos jest tylko coraz większy. Donoszą o tym Adrian Wojnarowski i Jon Krawczynski w swoich najnowszych raportach.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJames Johnson może opuścić początek sezonu
Następny artykułTypy na sezon 2018/19: Cleveland Cavaliers

12 KOMENTARZE

 1. Adam, czasem warto przetłumaczyć cytaty, a już szczególnie LeBrona.

  “Luke and the coaching staff had a great first practice.”
  „Dyzma ze swoimi kolesiami stali i się gapili, a ja robiłem co chciałem.”

  Lubię to: 27
 2. Jeżeli Butler chce do Miami, a właśnie tak podobno jest (źródło Hoopshype.com), to Dragić w Minnesocie. Mają Teague’a, wiem, ale przecież mogą go opchnąć w trójstronnej wymianie i pozyskać wartościowego rozgrywającego. Poza tym Glenn Taylor lubi białasów.

  Lubię to: 0
 3. najbardziej ujmuje mnie Timmy na obozie Spurs. Patrząc na tego gracza aż chciałoby się powiedziec Father Time: oszczędź tego gościa, on może się nigdy nie starzeć.
  Respect (i mówi to gość, którego TD obrabował z pierścienia w 1999 roku).

  Lubię to: 5
 4. To, że Kawhi jest zardzewiały nikogo nie dziwi, rok przerwy od gry robi swoje. To, że opuści kilka/kilkanaście meczów z powodu wszelakich urazów jest prawie pewne (w swojej 7-letniej karierze tylko dwa razy rozegrał więcej niż 70 spotkań, ani razu więcej niż 74). Być może będzie nawet opuszczał mecze b2b, być może będzie grał limitowane minuty, zwłaszcza przez pierwsze miesiące.
  Tyle w temacie jego walki o MVP i o walce Raptors przeciwko Celtics o finał.

  Lubię to: 0