Anthony Davis dołączył do agenta LeBrona

1

Update: Potwierdziły się wcześniejsze plotki. Nowym agentem Anthony’ego Davisa został Rich Paul, który od razu zaprzeczył spekulacjom, że zmiana agenta może mieć związek z chęcią zamiany drużyny.

LeBron James już przywitał swojego nowego kolegę w ekipie Klutch Sports.


9.09.2018

Anthony Davis rozstał się ze swoim dotychczasowym agentem Thadem Foucherem, jak dowiedzieli się Brian Windhorst i Ramona Shelburne z ESPN.

Aby oficjalnie zmienić agenta zawodnik musi złożyć odpowiednie dokumenty w Związku Zawodników i odczekać 15 dni.

Głównym kandydatem na nowego agenta Davis jest podobno Rich Paul z Klutch Sports, który oczywiście przede wszystkim reprezentuje LeBron Jamesa.

Zmiana agenta nie musi nic znaczyć, ale odrazu wywołała nową falę spekulacji o przyszłości AD. Scott Kushner z The Advocate przypomina, że Chris Paul zażądał transferu z Nowego Orleanu tuż po tym jak zmienił agenta. Tymczasem Bill Simmons sugeruje, że pojawianie się agenta LeBrona może oznaczać przeprowadzkę Davisa do LA.

Davis ma jeszcze dwa lata kontraktu z New Orleans Pelicans plus opcję na sezon 2020/21, natomiast za rok będzie mógł podpisać z nimi super-maksymalne przedłużenie w ramach Designated Players Veteran Extension.

Poprzedni artykułTypy na sezon 2018/19: Dallas Mavericks
Następny artykułDniówka: Problemem Wolves jest nie tylko szatnia, ale i biuro

1 KOMENTARZ