Właściciel Wolves zlecił managementowi szybkie znalezienie wymiany Butlera

2

Tom Thibodebu nie wyobraża sobie straty Jimmy’ego Butlera, dlatego nie zamierzał przejmować się jego żądaniem transferu i razem z generalnym managerem Scottem Laydenem nie chcieli nawet wysłuchiwać żadnych ofert innych drużyn. Teraz jednak będą musieli zmienić podejście, ponieważ jak donosi Adrian Wojnarowski – dostali takie polecenie od swojego szefa.

Właściciel klubu Glen Taylor podczas spotkania władz ligi dał jasno do zrozumienia, że Butler jest do wzięcia i taką samą wiadomość przekazał swojemu managementowi. Oczekuje od Thibsa i Laydena, że znajdą wymianę i ma nadzieję, że zrobią to szybko. Nie tylko mają zacząć odbierać telefony w tej sprawie, ale i sami mają zacząć aktywnie odzywać się do innych drużyn, szukając transferu.

Także duet dziennikarzy z The Athletic potwierdza, że teraz cała organizacja Timberwolves koncentruje się na wytransferowaniu niezadowolonego Butlera, który nie pojawi się na rozpoczynającym się w poniedziałek obozie przygotowawczym drużyny.

Poprzedni artykułKarl-Anthony Towns (wreszcie) podpisał maksymalne przedłużenie z Wolves
Następny artykułTypy na sezon 2018/19: Boston Celtics

2 KOMENTARZE

  1. Najlepsze opcje dla Timberwolves: transfer z Clippers (Lou/Teodosic/Beverley) lub z Miami (Dragic) plus może pick. Do Lakersów podobno Jimmy nie chce, ale pomysł to Ingram/Ball i pick. Interesująca opcja to transfer z Brooklyn Nets (Dinwiddie/Crabbe/Allen), tyle że nikt o zdrowych zmysłach nie oddałby tam chyba trzech perspektywicznych zawodników za Butlera. Podobnie może być z Clippers.

    Lubię to: 2