Przed sezonem 2018/19: Czy Rockets znowu zaskoczą?

5
fot. twitter.com/CP3

Kiedy Mike D’Antoni objął posadę trenera w Houston Rockets i zapowiedział, że James Harden przejmie rolę rozgrywającego, dużo było wątpliwości czy ten plan rzeczywiście zadziała. Ale Rockets rozegrali świetny sezon, byli trzecią najlepszą drużyną NBA, a Harden najlepszym asystującym i drugim w głosowaniu na MVP. Później, kiedy w zeszłym roku ściągnęli Chrisa Paula znowu pojawiło się mnóstwo głosów wątpiących, że CP i Harden będą w stanie razem dzielić się piłką i stworzą zespół, który realnie zagrozi Golden State Warriors. Ale wygrali najlepsze w historii klubu 65 meczów, w Finale Zachodu prowadzili 3-2 zanim Paul wypadł z gry, a Harden otrzymał nagrodę MVP.

„Naszym zadaniem jest udowodnić, że się mylą. I robiliśmy to w dwóch poprzednich latach.” – w ten sposób trener D’Anton w sierpniu odnosił się do krytycznych opinii odnośnie zmian w składzie Rockets podczas tegorocznego offseason.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (670): Tarpan mąki
Następny artykułFlesz: Kandydaci do „Comeback Player of the Year”

5 KOMENTARZE

  1. Czy to miałoby aż takie duże znaczenie dla schowania w obronie Carmelo, że Bzdelik go dobrze zna, bo trenował go w jego debiutanckim sezonie w Denver? Ile to było lat temu – z 15? Przez ten czas to przecież już zupełnie inny zawodnik, na innym poziomie, inaczej myślący. To trochę tak, jakby ktoś przyszedł teraz ze mną pracować i mój przełożony by powiedział, że super, on mnie dobrze zna, bo razem kończyliśmy szkołę średnią.

    Lubię to: 7
  2. „CRUCH TIME”, „NA WZAJEM” – CO TO SĄ ZA TWORY? I PO ANGIELSKU, I PO POLSKU ŹLE… ADAM! MASZ CZAS, ŻEBY TO DOPRACOWAĆ, JESZCZE NIE MA GORĄCZKI SEZONU…!

    PS. I NIE PISZĘ CAPS LOCKIEM, TYLKO UŻYWAM WASZEGO FONTU DO CYTATÓW. TEŻ DO ZMIANY!

    Lubię to: 5