Andrew Bynum szykuje się na powrót do NBA

6

Shams Charania z The Athletic przekazuje przy pomocy Twittera nieco zaskakujące wieści. Według jego źródeł, pozostający poza grą od sezonu 13/14 Andrew Bynum planuje swój powrót na parkiety NBA:

Center zatrudnił agenta i przed rozpoczęciem obozów przygotowawczych ma pokazać się kilku zespołom, aby w ogóle można było w pełni ocenić sens powrotu 30-latka do gry na najwyższym poziomie:

Bynum przez większą część swojej kariery zawodniczej zmagał się z kontuzjami kolan i choć jego kontuzjogenność nadal budzi obawy to mimo wszystko w lidze może znaleźć się kilka drużyn, które choćby z ciekawości sprawdzą możliwości dziesiątego numeru Draftu 2005. Centra najbardziej kojarzymy z występów dla Los Angeles Lakers w latach 2005-2012. Z ekipą z Miasta Aniołów dwukrotnie udało mu się zdobyć mistrzowski pierścień – 2009 i 2010 rok.

Poprzedni artykułRodney Hood podpisał ofertę kwalifikacyjną z Cavs
Następny artykułDevin Booker przejdzie operację dłoni

6 KOMENTARZE

  1. Były takie czasy, że Bynum miał zmieniać grę ? Czego to się w NBA nie naoglądaliśmy. Odchodził z ligi jako frajer od kręgli i głupot, ale kibicuję nawet temu comebackowi. Tak z sentymentu do mamutów.

    Lubię to: 5