Big3: Koniec sezonu regularnego. Maggette i spółka na pierwszym miejscu

0
zimbio.com
zimbio.com

Ostatnia kolejka spotkań Big3 już za nami. Po świetnym finiszu sezonu to jednak zespół Power, a nie 3-Headed Monsters zajął pierwsze miejsce w tabeli. Poznaliśmy też już ostateczne pary w playoffs oraz liderów w poszczególnych kategoriach indywidualnych.

Fakt,  że to właśnie gracze Nancy Lieberman – jedynej pani trener w lidze, a kiedyś świetnej koszykarki, która grała jeszcze w WNBA w wieku 50 lat (a duuużo wcześniej ponoć dawano jej szansę w L.A. Lakers) – kończą rozgrywki z najlepszym bilansem nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem. Właściwie przesądzili o tym już przed tygodniem, kiedy w meczu na szczycie pokonali swoich bezpośrednich rywali 3-Headed Monsters. Wczoraj Power musieli właściwie już tylko postawić kropkę nad „i”, stając do boju z Ball Hogs – przedostatnią ekipą w lidze. Obeszło się bez niespodzianek i za tydzień rozpoczną walkę o tytuł spotkaniem z 3’s Company.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Restartujemy Northwest Divison przed sezonem 2018/19
Następny artykułFlesz: Restartujemy Southwest Divison przed sezonem 2018/19