Między Rondem a Palmą (655): Gra w grę, czyli Kawhi za DeMara


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 19 lipca 2018
fot. Youtube.com

fot. Youtube.com

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie rozmawiamy oczywiście o wymianie San Antonio Spurs i Toronto Raptors, w której kluby zmienili Mr Silent, Mr Sad, Danny Green i fajny Austriak.

Rozmawiamy o lojalności, ale nie tylko tej klubowej. O tej graczy do klubów też, o przyszłości Leonarda, Gregga Popovicha i wreszcie o pytonie.

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

48

Komentarze

  1. bubsatchi

    19 lipca 2018 o 10:01

    Maciej rządzisz!
    Charlottesville
    #ruralalert

    Lubię to: 2
  2. Bartekkk

    19 lipca 2018 o 12:41

    Leonard nie grał tak długo, że jak mu przestaną do ucha szeptać kolejne bzdury i rozpocznie się sezon, to może powróci miłość do sportu, nawet w Kanadzie?

    A gdyby tak kontuzje i zachodni finał z Houston wymęczyło starych Warriors, a na wschodzie Raptors ze swoja top1 obroną pokonują później GSW?

    Lubię to: 3
    • Zdzis

      19 lipca 2018 o 13:16

      Podpisując dodatkowo w połowie sezonu Stephena Jacksona i reanimując jego karierę.

      Lubię to: 3
    • chmura

      19 lipca 2018 o 13:29

      Jak każdy zakładasz, że Kawhi wróci jak gracz z sezonu 2016-2017, nie grał cały rok, nikt poza nim i jego wujkiem nie wie co z udem,etc, etc, etc, ale wszyscy zakładają, że założy buty i 100% będzie tym samym zawodnikiem. Ja jakoś tego nie widzę.

      Lubię to: 9
    • WekT4

      19 lipca 2018 o 14:31

      Może wujo nie będzie chciał ruszyć dupska do Canady i Kawhi odżyje.

      Lubię to: 2
      • chmura

        19 lipca 2018 o 14:50

        nie wiem, dla mnie cała ta akcja jest mega dziwna, teraz jak się okazało, że stracą hajsy to jednak Kanda spoko. Po prostu nie rozumie całej tej akcji, spoko ma prawo do odejścia normalna rzecz, ale patrząc na to, że spurs zrobili go w dużej mierze graczem jakim jest, mógł iść pogadać, jak Chris Paul, wymiana byłaby lepsza on pewnie nie w Kanadzie,etc, etc. A tak, no nie wiem, gdyby wszystko było ok z jego zdrowiem to zakładam, że wujek by mu pewno mówił, żeby trochę pograł i podbił wartość, a tak nikt nic nie wie.

        Lubię to: 1
  3. mopearls15

    19 lipca 2018 o 14:07

    Dokładnie.

    Dzisiaj to chyba bliżej by postawić,że Kawhi skończy w “Hall of Fame What If?”- z Hillem,Royem,BDiddy’m,Odenem i resztą zacnego towarzystwa.

    Oczywiście, chcę się mylić.

    Lubię to: 4
  4. Petras

    19 lipca 2018 o 18:44

    Szanowny redaktorze Kwiatkowski,

    Przepraszamy, że nie skomentowaliśmy wczorajszej PALMY.

    Lud.

    Lubię to: 21
  5. pwoloszun

    20 lipca 2018 o 08:38

    O przepraszam! Co najmniej 3 sluchaczy – tylko nie zawsze jest czas i mozliwosc puscic komcia

    …a czasem po prostu nie warto sie palowac z ludzmi na internetach ;)

    Lubię to: 2
  6. rzepka

    20 lipca 2018 o 08:48

    Zmęczyło mnie pierwsze 10 minut o lojalności i niemówienie o lojalności, przełączyłem na Simmonsa

    Lubię to: 0
  7. Stacz

    20 lipca 2018 o 09:45

    A co z tym “tak gorącym hot take’iem że za wcześnie o nim mówić” o Houston po przegranej z GSW?
    Czy już kiedyś padł i jakimś cudem ominąłem? Czy po prostu jeszcze nie wystygł? Jeśli tak to cholera, faktycznie musiał być mega gorący :)
    Ktoś? Coś?

    Lubię to: 10