Między Rondem a Palmą (655): Gra w grę, czyli Kawhi za DeMara

11
fot. Youtube.com
fot. Youtube.com

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie rozmawiamy oczywiście o wymianie San Antonio Spurs i Toronto Raptors, w której kluby zmienili Mr Silent, Mr Sad, Danny Green i fajny Austriak.

Rozmawiamy o lojalności, ale nie tylko tej klubowej. O tej graczy do klubów też, o przyszłości Leonarda, Gregga Popovicha i wreszcie o pytonie.

muzyka: Dave Matthews Band „Virginia in the Rain”

[wpdm_file id=650] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Ryzyko z Leonardem może się nie opłacić, ale dla samej szansy warto spróbować
Następny artykułDeal Leonarda: Pogadajmy o ryzyku

11 KOMENTARZE

 1. Leonard nie grał tak długo, że jak mu przestaną do ucha szeptać kolejne bzdury i rozpocznie się sezon, to może powróci miłość do sportu, nawet w Kanadzie?

  A gdyby tak kontuzje i zachodni finał z Houston wymęczyło starych Warriors, a na wschodzie Raptors ze swoja top1 obroną pokonują później GSW?

  Lubię to: 3
  • Jak każdy zakładasz, że Kawhi wróci jak gracz z sezonu 2016-2017, nie grał cały rok, nikt poza nim i jego wujkiem nie wie co z udem,etc, etc, etc, ale wszyscy zakładają, że założy buty i 100% będzie tym samym zawodnikiem. Ja jakoś tego nie widzę.

   Lubię to: 9
   • nie wiem, dla mnie cała ta akcja jest mega dziwna, teraz jak się okazało, że stracą hajsy to jednak Kanda spoko. Po prostu nie rozumie całej tej akcji, spoko ma prawo do odejścia normalna rzecz, ale patrząc na to, że spurs zrobili go w dużej mierze graczem jakim jest, mógł iść pogadać, jak Chris Paul, wymiana byłaby lepsza on pewnie nie w Kanadzie,etc, etc. A tak, no nie wiem, gdyby wszystko było ok z jego zdrowiem to zakładam, że wujek by mu pewno mówił, żeby trochę pograł i podbił wartość, a tak nikt nic nie wie.

    Lubię to: 1
 2. Dokładnie.

  Dzisiaj to chyba bliżej by postawić,że Kawhi skończy w „Hall of Fame What If?”- z Hillem,Royem,BDiddy’m,Odenem i resztą zacnego towarzystwa.

  Oczywiście, chcę się mylić.

  Lubię to: 4
 3. A co z tym „tak gorącym hot take’iem że za wcześnie o nim mówić” o Houston po przegranej z GSW?
  Czy już kiedyś padł i jakimś cudem ominąłem? Czy po prostu jeszcze nie wystygł? Jeśli tak to cholera, faktycznie musiał być mega gorący :)
  Ktoś? Coś?

  Lubię to: 10