Flesz: Nie umie rzucać, za to umie trafiać. I jest też Michailuk

6
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Pan wyżej to Jaren Jackson Senior. 193 cm wzrostu, kariera w Wichita Falls Texans, La Crosse Catbirds (Catbirds!), Pittsburgh Piranhas i wreszcie tytuł mistrzowski z San Antonio Spurs. Pamiętasz – trafiałeś nim trójki w NBA Live. Może nawet już te z rogów.

1) Raz jeszcze przypiąłem na tę korkową tablicę obok drewnianego stolika z lustrzanym blatem dwa lata mającą już kartkę papieru z listą drużyn i ilością meczów obejrzanych. Z powodu play-offów i konieczności oglądania każdego meczu, każdej drużyny, są na niej już zespoły, których powyżej 60 spotkań widziałem. Inne zaś jeszcze w okolicach 40. Myślałem, żeby to wszystko zmienić i w nowym sezonie, który ostatniej nocy dla nas po cichu wystartował, patrzeć tylko na Warriors, na Celtics, na Rockets, na Thunder, ale z doświadczenia sezonami z pierwszej połowy tej dekady wiem, że wiąże się to potem w styczniu z chodzeniem w kółko wokół zespołów i doszukiwaniem problemów, które tak naprawdę nie istnieją, lub okazują się wiosną nie mieć znaczenia. W dodatku nie umiem pozostawić na marginesie tych wszystkich naszych Bobcats i ich nie oglądać. Głupio jest też udawać, że człowiek wie co się w nich dzieje, kiedy to moja praca… Niestety, niesprawiedliwie mogę stracić przez to znaczną część debiutanckiego sezonu Collina Sextona, za to przypadkowo dużo będzie drużyny LeBrona Jamesa. I chociaż warto się zmieniać, to na końcu chyba czegoś w życiu trzymać się trzeba. Więc będę, skoro mogę.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWarriors dodają kolejnego All-Stara, ale co dostaną od kontuzjowanego DeMarcusa Cousinsa?
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (647): Australia Filipiny

6 KOMENTARZE