Wake-Up: Odliczanie ostatnich dni do draftu. Grizzlies oddadzą #4 pick, żeby pozbyć się Parsonsa?

5

parsons

Za tydzień o tej porze będzie już po drafcie i wszystko będzie jasne. Teraz natomiast zaczyna się odliczanie ostatnich dni i najbardziej gorący okres przygotowań, bo zaraz trzeba będzie podjąć decyzję, postawić na konkretnego zawodnika i nie będzie już odwrotu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł„Vielebny” wygrał Typera 6G kuchennymi drzwiami
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (640): Junior Chonotu

5 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy Trae Young zostanie wybrany przez Hawks, którzy pewnie pozbyliby się później Schroedera, czy może przez Magic, którzy potrzebują rozgrywającego po oddaniu Paytona. Wątpię, że poleci do Cleveland. Mam też niesamowity pomysł, który jednak jest trochę kuriozalny i mało realny. Grizzlies mogą go chcieć, ale pewnie tylko wtedy gdyby postanowili iść w przebudowę. Chciałbym, żeby pozbyli się Conleya i odświeżyli to wszystko. Ale kto chciałby wziąć go z tym kontraktem?

    Lubię to: 2
    • Memphis idzie w wysokiego,Doncicia lub wymianę.Może to tak dobrze ukrywają ale nie było słychać ani malutkiej ploteczki że szukają wymiany dla Conley’a.To bardzo dobry gracz,oni mają go na co dzień jeśli uważają że jest zdrowy to nie będą się go pozbywać kosztem bardzo niepewnego Young’a.

      Lubię to: 4