Między Rondem a Palmą (640): Junior Chonotu

3
fot. Youtube
fot. Youtube

Dziś w Palmie.

Rozmawiamy o czosnku Michała Listkiewicza, relacjach senior-dżunior i długo o tych realnych szansach Los Angeles Lakers na to, że LeBron James od przyszłego sezonu irytował będzie Kobiego Bryanta.

Jeden z nas ma problem dotyczący obrazka meczu otwarcia World Cup 2018, a drugi dotyka kontrowersyjnej kwestii urlopów ojców założycieli.

Jesteśmy też na nowoczesnej polskiej wsi, są z nami siostry Godlewskie. Sprawdzamy nasze przeddraftowe zakłady i któremu prospektowi do Draftu 2018 ojciec pastor wybudował halę do kosza.

 

[wpdm_file id=632] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Odliczanie ostatnich dni do draftu. Grizzlies oddadzą #4 pick, żeby pozbyć się Parsonsa?
Następny artykułR.I.P. Southeast Division

3 KOMENTARZE

  1. LeBron na tym zdjęciu i w stroju Lakers wygląda jak Josh Smith.A jeśli najlepszy koszykarz świata wygląda w stroju Twojego klubu jak Josh Smith to dobrze dla Ciebie fanie Lakers nie wróży.

    Lubię to: 7
    • To przez ten brak urlopów i bycie w pracy przez 365 dni w roku! W normalnej pracy wywieszają kartkę na drzwiach, że cały zakład stoi na dwa tygodnie, bo wszyscy pojechali na wakacje. Chłopaki nie mają się jak zregenerować i wychodzi zmęczenie na wizji, nieumiejętnie tłumione rozpaczliwym uzupełnianiem glukozy.

      Lubię to: 11