Między Rondem a Palmą (635): Gruby Paluch


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 5 czerwca 2018
fot. AP Photo

fot. AP Photo

Dziś w Palmie.

70 minut bez meczu? Z koszykarzami w powietrzu? Jak pstryk. Właśnie dlatego Palma jest najlepszym podcastem w sieci za paywallem. Powiedz znajomym, kolegom z boja. Zaproś ich jak najszybciej tu.

Sadzamy ze sobą w samolocie graczy Cavaliers i Warriors. Dobieramy ich w pary tak, żeby uniknąć wita, bania, piącha.

Potem rozmawiamy długo o decyzji Luki Doncica, który nie wiedzieć czemu zwleka. Kto boi się w Phoenix i czy zNYK faktycznie był w Phoenix? Czy Sacramento przypadkiem nie patrzy na innego wingmana i czy za zwlekaniem Doncica nie stoi też jasno-określony plan Atlanty Hawks.

Rozmawiamy o muzeum w Roswell, Michaelu Porterze, marzeniach do spełnienia Memphis Grizzlies w drafcie i o tym czy Gruby Paluch powinien wymigiwać się od swojej historii w social-media.

Jak na komercyjny pod przystało, oczywiście robimy też echa festiwalu kuchni azjatyckiej, także arabskie i chińskie, zwłaszcza arabskie. Pytania o przyszłość festiwalu. Piętnujemy lenistwo na rynku scrabble.

Jako bonus: zNYK składa swoje tradycyjne życzenia dla polskiej reprezentacji w gałę i pyta czy SuperGigant odszczekał swoje słowa dotyczące pewnego Niemca.

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

38

Komentarze

  1. Barton

    5 czerwca 2018 o 10:56

    Po takiej zapowiedzi nie może być inaczej niż wyśmienicie.

    Lubię to: 10
  2. panbyku

    5 czerwca 2018 o 11:00

    Wyobraźcie sobie duet Klay Thompson i JR Smith?

    Lubię to: 4
    • Lucek71

      5 czerwca 2018 o 11:04

      Klay rozmawia z JRem
      [K] Ale ostatnio miałem akcje w obronie, mówię Ci…
      [JR] W czym?

      Lubię to: 27
  3. Marion Cobretti

    5 czerwca 2018 o 11:31

    Javale z JR – ogladali by wszystke odcinki Shaqtin a fool

    Lubię to: 12
  4. goozman

    5 czerwca 2018 o 12:47

    nie ma w literakach “phe” (https://sjp.pl/phe), jest np. “phi”

    pod jakim nickiem gra Ola? corkythatcher zaprasza na pojedynek :)

    Lubię to: 0
  5. goozman

    5 czerwca 2018 o 12:54

    btw chyba najfajniejsze słowo, niestety nie do ułożenia w literakach i niedopuszczalne przez ichniejszy słownik (choć jest na wikipedii): heksakosjoiheksekontaheksafobia :)

    Lubię to: 0
  6. psiepole@poczta.onet.pl

    5 czerwca 2018 o 13:14

    https://www.youtube.com/watch?v=sTa3hH5h7OU

    dla Pana Adama, najwiekszego UKRYTEGO nienawistnika Jamesa

    Lubię to: 2
  7. Roo

    5 czerwca 2018 o 14:16

    Łukasz Piszczek nigdy nie grał po lewej stronie boiska. A drugą bramkę dla Brazylii w meczu z Chorwacją strzelił Firmino.

    Lubię to: 4
  8. psiepole@poczta.onet.pl

    5 czerwca 2018 o 14:18

    https://www.youtube.com/watch?v=DPbiiwVNSew

    zgniła liga. zgniły sport.

    Lubię to: 3
  9. gustav mahler

    5 czerwca 2018 o 14:54

    Strona Ziona Williamsona na Wiki ^^ (stan na 14:54)

    Lubię to: 2
  10. pdxpl

    5 czerwca 2018 o 19:00

    Vamos Argentina!

    a z rzeczy ważnych:foki zabijajo nad Bałtykiem, sk…syny

    Lubię to: 4
  11. the_pi@o2.pl

    5 czerwca 2018 o 20:09

    Krzykała do połowy boiska to miał jeszcze pół boiska.

    Lubię to: 12
  12. Lanfaust

    5 czerwca 2018 o 22:37

    Phe to miasto w Tajlandii, PIAT to nazwa granatnika z II WŚ, mań nie znam.

    Lubię to: 2
  13. pwoloszun

    6 czerwca 2018 o 09:04

    “Niemcy! Niemcy ponad wszystko!” xD – zNYKowi nie wystarcza juz, ze musi uciekac ze stadionow.
    Chce jeszcze, zeby go sluchacze na widlach “wyprowadzili” z 6G

    Lubię to: 4
  14. Olga

    6 czerwca 2018 o 10:44

    Uwielbiam jak ZNYK wrzuca na piłkę nożną, na rodzimą piłkę nożną w szczególności. Ja też nie kibicuję naszym, mój srogi zawód to z kolei Eurobasket 2009 – pamiętam mecz z Litwą, który wygraliśmy jakoś dwudziestoma – jacy to my potężni jesteśmy (tak wiem grały litewskie młodziki). Potem jak było, każdy wie. Od tego czasu – nic mnie do kibicowania naszym nie przekona. Taka trauma. Co do reakcji podczas meczy “naszych” – ja jak dostają, jest bramka, punkt, mecz – cokolwiek, mam atak histerycznego śmiechu (wyobrażam sobie wtedy ten zawód w oczach innych, to zaskoczenie, tą butę typowego stereotypowego kibica reperezentacji – jak to jesteśmy przecież najlepsi itp) – to jakoś działa mniej agresywnie na osoby postronne, choć przyznaję, że mam hendikap ze względu na płeć;)

    Lubię to: 1
    • Siska

      6 czerwca 2018 o 19:16

      Ponoć tamten mecz oglądał Steph Curry i zainspirowała go postać Michała Ignerskiego.

      Lubię to: 1
  15. mundo23

    6 czerwca 2018 o 21:00

    Panie Maćku Marcelo gra w Realu Madryt, jeśli chodzi o defensywe Brazyli to bardzo fajni są środkowi obrońcy Miranda i Thiago Silva

    Lubię to: 1