Dniówka: LeBron ponownie zdominuje Game 2? Ostatnia loteria draftu przed reformą

10
fot. NBA TV
fot. NBA TV

LeBron James nie martwi się porażką w Game 1. To tylko jedno spotkanie, seria jest długa i dopiero co się rozpoczęła, a jak też podkreślał, dla niego ten pierwszy mecz to przede wszystkim okazja do wyczucia rywali, sprawdzenia co robią i jak chcą go bronić. I pewnie już po zakończeniu meczu wiedział, jak będzie przygotowywał się do Game 2, bo nawet bez analizowania wideo dokładnie pamiętał co wydarzyło się na parkiecie. Na pomeczowej konferencji prasowej zaprezentował próbkę swojej imponującej pamięci, dokładnie odtwarzając kolejne akcje runu jaki zanotowali Boston Celtics na starcie czwartej kwarty.

Celtics wykonali świetną pracę w obronie, ale dopiero teraz czeka ich prawdziwy test, kiedy naprzeciwko siebie będą mieli gotowego do gry LeBrona, bo tego zabrało w pierwszym meczu. Nie miał swojej normalnej energii, nie starał się specjalnie atakować strefy podkoszowej i wyglądał tak jakby rzeczywiście tylko przyszedł zobaczyć jak grają gospodarze. Skończyło się na najniżej w tych playoffach zdobyczy 15 punktów i największej liczbie 7 strat.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDziś Loteria Draftu. Czego się spodziewać?
Następny artykułWake-Up: Celtics już 2-0 z LeBronem, mimo jego 42pkt. Suns wygrali loterię, Kings i Hawks w Top-3

10 KOMENTARZE

  1. Cavs w D to jest dramat? banda wypaleńców + słabym trenerem + Drugi Najlepszy koszykarz w historii = cavs ☺️ Boston będzie spokojnie wjeżdżał pod kosz. 50 punków króla i tak może nie dać zwycięstwa w game 2.?

    Lubię to: 4