Flesz: Mam Jimmy’ego Butlera w decydującym meczu, a Ty?

14
fot. Aaron Lavinsky / Newspix.pl
fot. Aaron Lavinsky / Newspix.pl

Przed nami ostatni dzień sezonu regularnego i nadal nie znamy ani jednej pary play-offów, które rozpoczną się już w sobotę. Mam przed sobą od dwóch dni niezmienianą projekcję tego, jak to wszystko się rozstrzygnie, ale jeszcze cztery dni temu wyglądała ona kompletnie inaczej.

Jeżeli jednak jest jedna rzecz, której dziś w środę możemy być pewni, to jest to być może najważniejszy mecz sezonu regularnego NBA od 34 lat. Dopiero po raz trzeci od sezonu 1983/84 obejrzymy w ostatnim dniu mecz rozstrzygający bezpośrednio o awansie do play-offów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Kompromitacja Warriors w Utah. Kontuzja Moute. 15 wygrana Sixers
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (606): Powrót Żywych Trupów

14 KOMENTARZE

 1. Czyli Minnesota ?. Choć jak wygra Denver to też będzie fajna historia. Patrząc na to jakim byli nijakim zespołem w połowie sezonu. Wygra sport, koszykówka i to jest najfajniejsze.

  Lubię to: 3
 2. Skoro Tom Thibodeau gra Butlerem po kontuzji średnio po 22 minuty na mecz, to pomyślcie, jak źle musi być z tym kolanem…

  W ostatnich 12 meczach Wolves mają bilans 6-6, a grali w tym czasie z Grizzlies x 2, Knicks, Lakers, Mavericks i Hawks.

  Nuggets są 8-2 w ostatnich 10 meczach, a grali tylko jedno spotkanie z zespołem z ujemnym bilansem. Wygrali kolejno po dogrywce z Thunder 1 punktem, po niesamowitej pogoni w 4 kwarcie i dogrywce z Bucks 3 punktami, po zaciętej końcówce 3 punktami z Pacers, po kolejnej zaciętej końcówce 4 punktami z Wolves i w poniedziałek odrobili dwucyfrową startę z Blazers wygrywając ostatecznie 6 punktami. To wszystko w ciągu ostatnich 2 tygodni. Nie uwierzę, że teraz to im zabraknie doświadczenia, czy cojones, po takim runie w końcówce.

  Lubię to: 42
 3. Zakładając, że MIN wygra z DEN, NOP z SAS, UTA z POR i OKC też wygra, to GSW będzie miało drogę przez mękę w playoffach. Najpierw SAS, potem UTA/OKC i na koniec HOU. Chyba gorzej nie mogliby trafić…

  Lubię to: 3