12G Podcast: Free Agency 2018 i karuzela quarterbacków przed draftem


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 16 marca 2018
fot. AP Photo

fot. AP Photo

John Idzik nie pracuje już w menedżmencie Jets, więc tak naprawdę nikt już nie zważa na okres nazywany “legal tampering”. Free-agency 2018 w NFL ruszyło nieoficjalnie w poniedziałek i o nowych kontraktach wiedzieliśmy już zaraz.

Razem z Karolem Górkiewiczem robimy recap wydarzeń z czterech ostatnich dni. Startujemy oczywiście od quarterbacków i nietypowej sytuacji, gdy na rynku wolnych agentów znalazł się potencjalny franchise-QB.

Sprawdzamy całą karuzelę QB’s i sprawdzamy wolne krzesła w kontekście kwietniowego Draftu 2018. Czy Jets po 40 latach znajdą wreszcie następcę Joe Namatha? Czy Cleveland Browns wygłupią się znowu? Co zrobią wybierający z numerami #2 i #3 Giants, Colts?

W drugiej części przechadzamy się przez free-agency. Cofamy się do wymian Rams po dwóch elitarnych cornerbacków. Sprawdzamy co słychać u mistrzów NFL Philadelphia Eagles, co tam u Patriots, CO DZIEJE SIĘ W SEATTLE i zahaczamy jeszcze o wiele innych różnych miejsc. Mamy też kilka hot-tejków i typów na drużyny, które w przyszłym sezonie powinny być inne, bo wreszcie ekscytujące.

Pojawimy się za tydzień, żeby rozmawiać dalej. Godzina, to było za mało. Karol chciał bardzo rozmawiać o guardach Jets. Dobrego odbioru!

Login Required
 

29

Komentarze

 1. Spurs Protector

  17 marca 2018 o 02:18

  W tym sezonie pierwszy raz kupiłem nfl game pass.Czy jakiś dobry człowiek powiedziałby mi jak można zrezygnować(nie chcę żeby obciążyli kartę) bo na stronie nie widzę takiej opcji.
  Z góry dziękuję za odpowiedź

  Lubię to: 0
  • Maciej Kwiatkowski

   17 marca 2018 o 08:11

   To dało się kupić w trybie opłat miesięcznych? Szukałem tego i ostatecznie zapłaciłem raz w sierpniu, od razu za cały rok, bo innej opcji nie widziałem.

   Dlatego niestety nie umiem pomóc, jeśli masz miesięczny. Kontaktowałeś się z nimi, pewnie. Oni zwracali $ za kilka lagów w niedziele w pierwszej części sezonu, byli trochę na kolanach z przeprosinami, więc myślę, że jak się z nimi skontaktowałeś/skontaktujesz, to od razu to zrobią.

   Lubię to: 1
 2. Spurs Protector

  17 marca 2018 o 10:29

  Też kupiłem roczny tylko jakoś w połowie sezonu bo wcześniej nie miałem możliwości(w lutym nadrabiałem mecze z początku rozgrywek😃).
  Teraz już wiem,że trzeba pisać do nich maila

  Dzięki

  Lubię to: 0
 3. Venom

  17 marca 2018 o 13:10

  A prosilismy o recapy w wersji pisanej:) Tak jak ten parę tygodni temu. Może coś się uda jeszcze ogarnąć?

  Lubię to: 0

Skomentuj