Dniówka: Rockets w Toronto. LeBron odwiedza LA

0
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Na Wschodzie znany już osiem drużyn, które zagrają w playoffatch, tymczasem na Zachodzie ścisk w środku tabeli z każdym dniem staje się tylko coraz większy. W tym momencie ledwie dwa mecze dzielą piątych San Antonio Spurs od dziesiątych Utah Jazz, dlatego nikt z tej grupy nie może być pewien, że będzie jeszcze w grze w drugiej połowie kwietnia.

Gorący w ostatnim czasie Portland Trail Blazers i New Orleans Pelicans także nie mogą być spokojni o miejsce w pierwszej czwórce, natomiast na samym szczycie trwa równie zacięty wyścig o jedynkę. Houston Rockets wygrali już 17 kolejnych meczów, ale w całym sezonie mają tylko jedną porażkę mniej niż Golden State Warriors, którzy również są w trackie serii zwycięstw. Teraz jednak w co najmniej dwóch kolejnych meczach obrońcy tytułu będą bez Stephena Curry’ego, co może pomóc ekipie Jamesa Hardena umocnić się na pozycji lidera. Ale dzisiaj przed nimi trudna wizyta w Toronto w pojedynku najlepszych zespołów obu konferencji.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (597): Zawsze Irena
Następny artykułWake-Up: Kompromitujące występy tankujących drużyn. Kolejna komfortowa porażka Cavs, Raptors znów pokonali Rockets