Przerwa na Żądanie EXTRA: Alternatywa dla NCAA?

13

Bartek Tomczak

Saneczkarz Wojciech Chmielewski, który ma za sobą start w igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu zaprasza na dzisiejszą Przerwę na Żądanie EXTRA! Wspólnie z Michałem Górnym, Przemkiem Kujawińskim i Maćkiem Kwiatkowski rozmawialiśmy przede wszystkim o tym czy G-League może stać się realną alternatywą dla NCAA. Zaczęliśmy jednak od wspomnień związanych z Marcinem Gortatem, który w tym tygodniu świętował 10-lecie swojego debiutu w NBA. Ostatnim głównym tematem był natomiast nowy system play-offów.

Na koniec oczywiście Plusy i Minusy, a w nich m.in. Cleveland Cavaliers, Minnesota Timberwolves i NBA Live 18.

Rozpiska podcastu 03.03.2018

7:33 – Marcin Gortat 10 lat od debiutu w NBA – wspomnienia
17:33 – Czy G-League będzie realną alternatywą dla NCAA?
46:50 – Nowy format Play-offów
59:20 – Plusy i minusy

https://soundcloud.com/przerwa-na-zadanie-extra/przerwa-na-zadanie-extra-03032018

Poprzedni artykułSitarz: Konferencja MIT Sloan: Sztuczna inteligencja, kamery i daleka przyszłość obrony w NBA
Następny artykułWake-Up: Kolejna porażka Cavaliers u siebie. 15 kolejnych zwycięstw Houston – wielki mecz z Celtics

13 KOMENTARZE

  1. Jeszcze nie przesłuchałem bo miałem wczoraj przeprowadzkę ale Przerwa jest… ekstra! Teraz zawsze jak się weekend zaczyna zastanawiam się czy to będzie „ten” weekend (z Przerwą). Oby więcej „tych” weekendów, oby co tydzień. Pozdrawiam.

    Lubię to: 2
  2. Jeźeli można się jarać NCAA w kontekście oglądania przyszłych gwiazd ligi, to czemu nie oglądać G-league’owych zespołów w kontekście rozwijania „swoich” prospektów? Filie Lakers, Toronto czy Warriors regularnie ogrywały/ogrywają w GL swoich graczy z potencjałem: Zubac, Caruso, Cook, Jones. Gdyby w GL była opcja on demand, to oglądałbym.

    Lubię to: 2
  3. W zaproponowanym systemie turnieju najgorszych drużyn ligi o playoffy: Warriors mogą mieć top 3 pick i finał ligi co roku, w nagrodę za urlop i tankowanie przez cały regular season (nie tracąc szans na playoffy) i ogranie wszystkich drużyn, które staną im na drodze w turnieju aż do końca.

    Lubię to: 0