Pikle do Kawówki (31): Na kilka godzin przed trade-deadline

4
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Dziś razem z Sebastianem specjalne wydanie Pikli.

Rozmawiamy o Isaiah Thomasie, Bostonie (od 4min.) i sytuacji Celtics z Marcusem Smartem tuż przed trade-deadline. Omawiamy (od 24 min.) doniesienia z czwartku rano naszego czasu, m.in. absolutnie „Nie!” Memphis Grizzlies, którzy nie chcą nawet rozmawiać o handlowaniu Marca Gasola.

Kończymy (od 34min.) wracając się do sprawy Smarta, Rodney’a Hooda i Juliusa Randle’a w kontekście tego, jak wyglądał będzie w to lato rynek dla zastrzeżonych wolnych agentów (i jak w ogóle wyglądał będzie rynek dla wolnych agentów).

Dobrego odbioru!

[wpdm_file id=563] 

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Ostatnie godziny do trade deadline. Hernangomez w Hornets. Przedłużenie Lou Willa
Następny artykułFlesz: Trade Deadline 2017/18

4 KOMENTARZE

 1. Co kilka odcinków Pikli próbuję w to wejść, ale za każdym razem odbijam się od nich przez sposób wypowiedzi Sebastiana.. No nic, nie jesteście pomidorową, żeby każdym pasowało. Udanego tłustego czwartku Panowie, bo jak wspominaliście jeszcze byliście przed pączkowym szaleństwem:)

  Lubię to: 5
  • dla mnie przeciwnie, Seba to flow i znajomość rzeczy, cieszę się zawsze ogromnie na Pikle. Za to Palmę już którąś z rzędu wyłączam w trakcie po kolejnej mądrości Znyka. Dziś po „no ale kto by potrzebował jordana clarksona…”

   Lubię to: 4
  • Każdy podcast ma kogoś, kto jednych przyciąga, a drugich odrzuca. W Palmie Znyk, W piklach Seba, w PnŻ pewnie Michał Górny jest taką osobą. Maciej zazwyczaj nie budzi kontrowersji, wszyscy boją się podniesienia ceny za abonament :D

   Lubię to: 5