Dniówka: Koniec sezonu Porzingisa, co dalej z Knicks? Korekty planów w Los Angeles

6
fot. League Pas
fot. League Pass

Już jutro trade deadline, ale coraz bardziej wygląda na to, że nie doczekamy się wielkiego ruchu na rynku transferowym (choć może doczekamy się transferu Gortata). LA Clippers zamiast przehandlować Lou Williamsa dogadują z nim warunki przedłużenia kontraktu. Los Angeles Lakers zaczynają studzić oczekiwania swoich kibiców na nadchodzące wakacje i wskazują, że celem jednak będzie offseason 2019. Natomiast New York Knicks stracili swojego gwiazdora, więc mogą już zapomnieć o szukaniu wzmocnień w nadziei na playoffy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (585): RIP Tim Hardaway Jr
Następny artykułFantasy 6G: Bombowe emocje

6 KOMENTARZE

  1. z drugiej strony, może to i lepiej dla Porzingoda. Na spokojnie wyleczy się z wszystkich drobnych urazów (plecy, łokieć), których pewnie nigdy by nie doleczył bo nie pozwolono by mu na taką przerwę, w NYK byłoby parcie żeby grał.

    Liczę na to że ACL nie będzie miał negatywnych skutków na przyszłość i zobaczymy go w najlepszej, MVP wersji w przyszłości! :)

    Lubię to: 1