Dniówka: Cavs mają najgorszą obronę w NBA i zmieniają piątkę. W sobotę Warriors-Celtics

3
fot. League Pass
fot. League Pass

Kiedy Kyrie Irving w wakacje zażądał wymiany, dużo było doniesień o jego konflikcie z LeBronem Jamesem. Ale teraz LeBron mimo wszystko wybrał go do swojego zespołu na All-Star Game i mówił o tym, jak wyjątkowe będzie zagrać znowu razem. Tłumaczył też, że starał się brać najlepszych dostępnych zawodników, a Kyrie jest jednym z najlepszych rozgrywających w lidze więc był to łatwy wybór. Trudno jednak wyciągać z tego wnioski, że między nimi wszystko jest dobrze. Bardziej prawdopodobne jest to, że LeBrona w ten sposób prowadzi grę ze swoim byłym kolegą. Może po prostu chce, żeby Irving musiał na ten jeden wieczór znowu wrócić w jego cień?

Podobno James chciał też zatrzymać Irvinga w offseason. Miał poprosić Cavaliers, żeby nie uginali się żądaniom wymiany, przekonując, że załagodzi nieporozumienia między nimi. Jednak według Joe Vardona z Cleveland.com, Cavs ostatecznie uznali, że nie mają innego wyjścia po tym jak Irving zagroził, że jeśli zostanie w Cleveland, podda się operacji kolana na starcie sezonu przez co straci całe rozgrywki. Podobno potrzebuje on niewielkiego zabiegu na operowanym wcześniej lewym kolanie, ale nie jest to nic nagłego, tylko pomogłoby ograniczyć codzienny ból z jakim musi sobie radzić.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (581): Tort Sachera
Następny artykułWake-Up: 76ers podbili San Antonio, Cousins zerwał Achillesa, Giannis wrócił w wielkim stylu

3 KOMENTARZE