Kajzerek: Osobliwości Enesa Kantera

3
AP Photo
AP Photo

Naprawdę trudno wyrobić sobie zdanie o zawodniku New York Knicks. Z jednej strony jest graczem zorientowanym na zespół i na swoich kolegów. Mocno zaangażowany w życie drużyny i poniekąd próbujący być jej rzecznikiem na i poza parkietem. Ta druga cecha sprawia jednak, że czasami pozwala sobie na zachowanie lub komentarze, które trudno skategoryzować. Tak jak ten cały beef z LeBronem Jamesem. Można odnieść wrażenie, że dla Turka to kwestia życia i śmierci, natomiast LeBron nawet przez chwilę nie traktował go poważnie. We wszystko miesza się jeszcze konflikt z rządem, co jest swego rodzaju wisienka na torcie osobowości Enesa Kantera.

Wysoki nie ukrywa, że w Nowym Jorku czuje się doskonale. Po zaledwie kilku miesiącach w metropolii, stwierdził że z miłą chęcią rozegra tu resztę swojej kariery. Enes bardzo szybko przywiązuje się do nowych miejsc. W Oklahomie był ulubieńcem fanów. W Madison Square Garden zaskarbił sobie ich sympatię równie szybko.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Kemba Walker do wzięcia, rozkręcają się plotki transferowe
Następny artykułWake-Up: Bucks zwolnili Kidda, Joe Prunty wygrał swój pierwszy mecz. 44-24-10 Cousinsa

3 KOMENTARZE