Między Rondem a Palmą (580): Zawsze z Majkiem (dopóki świat nie zrobi sobie przerwy)

5
fot. robiłem telefonem z telewizora
fot. robiłem telefonem z telewizora

Dziś na hajłeju.

Jesteśmy w trzech, bo jest z nami NASA i próbujemy dotykać problemów Cleveland Cavaliers nie z kosmosu. Rozmawiamy o imidżu niedetektywa Rutkowskiego, ale przede wszystkim o nagrodach za półmetek sezonu. Na końcu ekstensywnie zakopujemy Atlantę Hawks.

Z którym graczem Hawks zjadłbyś kolację, z którym poszedłbyś na podryw sztuń w Mielnie, jak wygląda układ picków w kolejnych draftach Hawks i czego nie chce słyszeć rodzina Flipa Saundersa. Czy Schroder to Top-10 rozgrywający, czy wolałbyś być GM’em Magic czy Hawks i na końcu chyba najważniejsze: przyszłość Mike’a Budenholzera. Tylko, że widziana tym razem z innej perspektywy. To jest bardzo ekscytujące blisko 40 minut o Hawks.

[wpdm_file id=552]

muzyka: A Tribe Called Quest X Faith Evans „Stressed Out (Raphael Saadiq’s Remix)”

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Upbeat Bostonu, żegnamy Orlando Magic 2017/18
Następny artykułDniówka: Zach LaVine wraca. Koniec sezonu Diona Waitersa. Polska Noc w Waszyngtonie

5 KOMENTARZE

  1. Hmm… świetna Palma i zero komentarzy?
    Moje ulubione to chyba Rutkowski z boomboxem i wciskanie Schroedera do top10 pg.
    Najwidoczniej naprawdę nikt nie lubi Atlanty Hawks.

    Lubię to: 5
  2. Nikt nie poświęca tyle czasu, energii, zasobów intelektualnych co Palma na rzeczy które interesują albo nikogo, albo bardzo mało osób. Za to sprawiacie, że stają się ciekawe w swój absurdalny sposób. Palma uczy, Palma radzi, Palma… no właśnie ;)

    Lubię to: 8