Pikle do Kawówki (10): Rodzina Ball + Pytania #Pikle6G

14
fot. Twitter.com/CoreyMoe_
fot. Twitter.com/CoreyMoe_

W dzisiejszych Piklach razem z Sebastianem Hetmanem odpowiadamy na duuużo pytań, które nam wysyłacie (dzięęęki!).

Rozmawiamy o sobotnim starciu Markelle Fultz vs Lonzo Ball (tu w całości). Układamy zespół z kandydatów do Draftu 2017, który już w pierwszym sezonie mógłby sobie poradzić w NBA. Na koniec mówimy więcej o fenomenie rodziny Ball z Los Angeles i kontrowersjach z nimi związanych (od lewej: Lonzo, LaMelo i LiAngelo).

Dobrego odbioru!

Zostawiajcie pytania tutaj lub na Twitterze w hashtagu #Pikle6G, czy piszcie tam bezpośrednio do nas.

[wpdm_file id=379]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Nadciąga wojna o Lakers? Miami Fit wygrali 12 meczów z rzędu
Następny artykułDniówka: Phil czy Melo?

14 KOMENTARZE

  • przyłączam się do prośby. Isaiah Hartenstein, o niego spytałbym w pierwszej kolejności.
   Zafrasowałem się trochę wątpliwościami M.Kwiatkowskiego wobec Josha Jacksona, czy Khawi Leonard, będąc w NCAA był lepszym graczem, z większym upsidem?

   0
 1. Lonzo do Lakers! Chłopak z LA, dałoby się go połączyć z Russellem, który grałby bardziej na 2, Lonzo pomógłby mu podnieść skuteczność znajdując go na lepszych pozycjach, Ingram i Zubac też by się dobrze przy pass first pg rozwijali, a Clarkson byłby pierwszą strzelbą z ławki.

  0
 2. Śledzę regularnie Chino Hills, kibicuję braciom Ball i wierzę, że LaMelo również wyrośnie na gracza loterii. Chłopaki mają tam fajną paczkę i dźwigają ten hype, który wokół nich się wytworzył. A afera z 92. punktami, to nic innego jak umówiona przed spotkaniem akcja zwrócenia uwagi na sytuację siostry ich koleżanki, która potrzebuje przeszczepu serca. Także nie ma co kamieniować 16-latka, który dostawał podania od kolegów i ciepał punkty dla wyższego dobra.

  Jak wspominaliście, Lonzo to inteligentny i dobry chłopak, który powinien świetnie wpasować się do każdej drużyny. Podobne cechy widzę u najmłodszego, który również szuka kolegów na boisku i robi tam atmosferę. Liczę, że zalążek młodzieńczej buty (butuciuni), który można u niego dostrzec, szybko uleci z łapanym doświadczeniem i pójdzie w ślady brata. Byle starczyło talentu.

  0
   • Seba bo grają w zwykłej szkole. Bez rekrutów. Z grubym, rudym i tą fujarą z III C. Kto ma rzucać? To nie Oak Hill czy Monteverde. To taka szkoła, jak twoja czy moja. :)
    Nie pochwalam tych chorych jazd 4 na 5 a la Vivek, ale też daleki jestem od w czambuł krytyki całego tego projektu pt. Bracia Ball. Poza tym to są jeszcze dzieciaki, mają prawo rzucać z połowy (tym bardziej że wpada) i kozaczyć. Wolę takich typów niż tych, co boją się własnych myśli.

    0
 3. A kto krytkuje gracza? Ja krytkuję sytuację, w której trochę na siłę bracia Ball są faworyzowani. Czy ja komuś odebrałem talent? Również czekam z Tobą żeby mnie uciszyli w NCAA. Jak to zrobią masz u mnie flaszkę i zapisz screen tego komentarza.

  0