Wake-Up: Niesamowity finisz w Dallas i game-winner McColluma. Turner złamał rękę

9
fot. League Pass
fot. League Pass

Tylko trzy mecze rozegrano minionej nocy, w dwóch pierwszych nic szczególnego się nie wydarzyło, ale za to w Dallas było bardzo ciekawie.

Blazers zrewanżowali się Mavericks za porażkę z piątku, ale zapewnili sobie zwycięstwo dopiero tuż przed końcową syreną po fascynującym finiszu. Ostatnie dwie minuty tego meczu to zdecydowanie must-see.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGorący Ekspres: Czy Isaiah Thomas to kandydat do MVP?
Następny artykułFlesz: Gdzie Brooklyn Nets (s)są?

9 KOMENTARZE

  1. Czy możemy zainicjować jakąś petycję, żeby KURWA w końcu zrobili coś z tym League Passem? Ten sezon to jest dramat, chciałem sobie obejrzeć Dallas z Portland i nie mogę, bo mam pokaz slajdów, a nie mecz. W zasadzie tylko te streamy z ESPN/ABC/TNT działają bez zarzutu, Away Streamy zwykle są ok, choć zdarza im się przyciąć. Pisałem do nich i oczywiście dostałem standardową formułkę, że to na pewno coś u mnie, NO ALE NIE SĄDZĘ

    0