Pikle do Kawówki (7): Joel Embiid + Najlepsze drużyny sezonu NCAA

5
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Razem z Panem Sebastianem Hetmanem rozmawiamy o progresie Joela Embiida od 2013 roku do środowej nocy. Próbujemy odpowiedzieć na pytanie JAK to się stało.

Tematem przewodnim jest jednak 10 najlepszych drużyn tego sezonu. Drużyn, w których gra sporo zawodników, o których mówiliśmy tydzień temu. Mówimy o wielkim comebacku UCLA, koszykówce 90’s z Płn Karoliny i m.in. o jednej drużynie z Nebraski. Rzucamy też swoje styczniowe typy na Final Four.

Rozmawiamy o różnicy w treningach między NBA i NCAA. Odkrywamy trochę kuchni dotyczącej rankingów, rozstawiania drużyn i odpowiadamy na jedno z pytań dotyczących klasy Draftu 2016.

Czekamy na Wasze pytania tutaj w komentarzach lub na Twitterze, hashtag #pikle6G. W przyszłym tygodniu połowę Pikli postaramy się wypełnić klasycznym mailbagiem.

Miłego!

[wpdm_file id=360]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Boogie ma już dosyć, Beal gra jak All-Star. Wszyscy potrzebują wymian
Następny artykułDniówka: Koniec sezonu Rudy’ego Gay’a. Dzisiaj poznamy piątki Meczu Gwiazd

5 KOMENTARZE

  1. To ja zadam pytanie, jako totalny laik NCAA. Czy – jesli tak jak ja, wie się okrągłe zero na ten temat – można wkręcić się w oglądanie tej ligii od rozgrywek “sezonu regularnego” czy lepiej jest poczekać na Tournament? Podoba mi się idea “one and done” w turnieju, a nie wiem, czy dałabym radę oglądać tą ligę na co dzień (atletyzm chyba jest mikry w porównaniu z NBA?). Podsumowując – lepiej zacząć oglądać teraz czy od marca sam turniej?

    0